[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

تحول در میسر راه‌های فارس ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راه و شهرسازی استان خبرداد: 
تحول در میسر راه‌های فارس 
زاهدی: بیش از 107 کیلومتر راه در شهرستان زرین‌دشت در دست اجرا‌ می‌باشد

مدیرکل راه وشهرسازی فارس در مراسم آغاز عملیات احداث راه روستایی دروا به دبیران گفت: بیش از 107 کیلومتر راه در شهرستان زرین‌دشت در دست اجرا‌ می‌باشد. 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی فارس، مهندس جعفر زاهدی مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: 
 شهرستان زرین‌دشت دارای 500‌کیلومتر راه در بخش‌های مختلف راه اصلی و فرعی و روستایی‌می‌باشد که بیش از 107 کیلومتر راه در حال حاضر در شهرستان تعریف شده و در حال اجرا ‌می‌باشد.
وی ادامه داد: از مهم‌ترین این پروژه‌ها‌ می‌توان به پروژه احداث راه سه راهی دولت‌آباد به مرکز شهر به طول 40 کیلومتر اشاره کرد که ظرف یک‌ماه آینده لایه دوم 10 کیلومتر از این مسیر به انجام خواهد رسید و 16 کیلومتر هم قبلاً به اتمام رسیده بود و 16 کیلومتر هم به عنوان باند دوم تعریف شده است که تا پایان سال جاری در دست اجرا قرار خواهد گرفت. مهندس زاهدی اذعان داشت: مسیر گلکویه به دهکویه نیز که یکی از راه‌های مهم و اثرگذار ارتباطی به مرکز و شمال کشور است 10 کیلومتر ابتدای آن  قبلاً  انجام گردیده و ساخت  12 کیلومتر دیگر تا حوزه لارستان هم به اتمام رسیده است. مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت:  عملیات اجرایی احداث دو پروژه راه روستایی دروا به دبیران و راه روستایی حاجی طاهر به گزطویله  نیز آغاز خواهد شد و به‌زودی به بهره‌برداری خواهند رسید. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی