[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۹
  • دوره جدید

مدیریت بحران فارس نسبت به جاری شدن سیل هشدار داد، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: با توجه به ورود سامانه جدید بارشی به این استان، در کل استان شاهد بارش‌ شدید باران و در برخی نواحی برف و همچنین رگبار و رعد و برق خواهیم بود.
رحیم آزادی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار  ایرنا افزود: همچنین در برخی نواحی شاهد بارش تگرگ خواهیم بود. 
وی ادامه داد: این سامانه از اواخر روز جمعه (۱۳ دی‌ماه) وارد استان فارس می‌شود و بارش‌ها نیز از روز شنبه (۱۴ دی‌ماه) آغاز خواهد شد که پیش‌بینی می‌شود روز شنبه بین ۴۰ تا ۷۰ میلیمتر بارش را در استان شاهد باشیم. او اظهار داشت: روز یکشنبه در نیمه جنوبی بارش‌ها ادامه خواهد داشت و در این روز نیز پیش‌بینی بارش ۳۰ تا ۶۰ میلیمتر باران می‌شود. این سامانه از اواخر روز یکشنبه از استان فارس خارج خواهد شد.
آزادی تصریح کرد: با توجه به میزان بارش‌ها، انتظار آبگرفتگی معابر و جاری شدن روان آب نیز وجود دارد.به تمام فرمانداری‌ها و دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران استان آماده باش کامل داد شده تا در صورت بروز هرگونه مشکل در کوتاه‌ترین زمان ممکن واکنش مناسب نشان دهند. وی، به شهروندان و هموطنان توصیه کرد ضمن پرهیز از انجام سفرهای غیر ضروری، در صورت انجام سفر امکانات و تجهیزات به همراه داشته‌باشند. مدیر کل مدیریت بحران استانداری فارس به شهروندان و به ویژه عشایر استان توصیه کرد که از توقف در حاشیه رودخانه‌ها‌ و مسیل‌ها‌ و قرار گرفتن در ارتفاعات خودداری کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی