[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

از نزدیک سختی کار پلیس را لمس کرده‌ام، روزنامه شیراز نوین

دادستان عمومی و انقلاب مرودشت با اشاره به سختی کار مأموران انتظامی گفت: سال‌هاست که از نزدیک شاهد تلاش‌های نیروهای خدوم و جان برکف انتظامی هستم و رشادت‌های آنها را لمس کرده‌ام.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر «حسن زارع» در نشست با مسئولان انتظامی  شهرستان مرودشت، کارکنان پلیس را افرادی پرتلاش، عملیاتی، قاطع و خبره در کار برشمرد و تصریح کرد: باید قدردان تلاش‌های شبانه‌روزی این عزیزان باشیم.
وی تعامل دستگاه قضا و پلیس این شهرستان را بسیار خوب عنوان کرد و افزود: سعی می‌کنیم روابط و تعاملات را بیش از پیش گسترش و آن را ارتقاء دهیم تا امنیت و آرامش موجود پا برجا بماند.
دادستان عمومی و انقلاب مرودشت خدمت در نیروی انتظامی و پوشیدن لباس سربازی را خدمت به نظام ولایت و مردم دانست و خاطر نشان کرد: همه ما در برابر وظیفه‌ای که بر عهده داریم مسئول هستیم و باید پاسخگو باشیم و از لحظه به لحظه این مسئولیت برای خدمت به مردم به بهترین نحو استفاده کنیم.
دکتر «زارع» امنیت و آرامش حاکم در سطح شهرستان مرودشت را ناشی از وجود پلیس مقتدر و پر تلاش در مجموعه فرماندهی انتظامی این شهرستان عنوان کرد و گفت: اقتدار پلیس است که امنیت پایدار در سطح جامعه را فراهم‌می‌آورد.
دادستان مرودشت تعاملات سازنده بین دستگاه قضا و مجموعه انتظامی شهرستان را زمینه ساز مرتفع شدن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت دانست که در نهایت به امنیت مطلوب در سطح شهرستان منجر‌می‌شود.
در حاشیه این نشست فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت از آمادگی کامل مجموعه انتظامی برای افزایش تعامل با مجموعه قضائی و برای تحکیم و گسترش روابط سازنده بیش از پیش تأکید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی