[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

شهادت سپهبد سلیمانی باعث رویش‌های جدیدی در جریان مقاومت خواهد شد، روزنامه شیراز نوین

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است نه‌تنها شهادت سردار سپهبد سلیمانی محور مقاومت را با بن‌بست روبرو نمی‌کند بلکه از این به بعد شاهد رویش‌های جدیدی در این جریان خواهیم بود.  محمدجواد جمالی‌نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به وحشتی که بعد از ترور سردار سلیمانی در میان آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها افتاده است، گفت: همه اقدامات آمریکایی‌ها‌با هماهنگی کامل صهیونیست‌ها ‌و در جهت منافع آنها است و تصور‌می‌کردند با شهادت سردار سلیمانی به این امنیت دست پیدا‌ می‌کنند درحالی که کاملاً برعکس خواهد بود. نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آمریکا تمامی تلاش خود را برای تغییر جغرافیای منطقه توسط داعش، جبهه النصره و سایر گروه‌های‌تروریستی انجام داد تا تجزیه کشورهایی همچون سوریه، عراق و لبنان را رقم بزند تا در نهایت منجر به تأمین امنیت کامل رژیم صهیونیستی شود. وی افزود: جمهوری اسلامی نیز با تمام قوا جلوی آنها ایستاد و در این میان نقش سپهبد شهید سلیمانی بسیار ویژه و حیاتی بود تا جایی که آمریکایی‌ها ‌تصور‌می‌کردند با شهادت ایشان‌می‌توانند محور مقاومت را تضعیف کرده و به ایران فشار بیاوردند. 
جمالی نوبندگانی ادامه داد: عدم درک صحیح آمریکایی‌ها ‌از واژه شهادت باعث شد آنها تعداد زیادی از رهبران نظامی، سیاسی و دینی ما را به شهادت برسانند غافل از اینکه راه آنها با قوت و انگیزش بیشتری ادامه پیدا ‌می‌کند. وی در ادامه شهید سلیمانی را نماد رهبری مقاومت در منطقه معرفی و اظهار کرد: ایشان آنقدر هوشیاری داشت که نیروهایی را برای رهبری این جریان در آینده تعلیم و تربیت دهد لذا شاهد رویش‌های‌بسیاری در ادامه خواهیم بود. 
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی انتقام سختی از رژیم صهیونیستی خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: زمان و مکان این انتقام طبق مصالح کشور تعیین و اجرا شده و خواب آرام آمریکایی‌ها ‌و صهیونیست‌ها‌ تا ابد درمنطقه سلب خواهد شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی