[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

با استقبال امروز توسعه زیرساخت‌های ورزشی صدرا ضروری است، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: پیاده‌روی بزرگ خانوادگی شهر صدرا، صبح روز جمعه برگزار شد. این همایش پیاده‌روی که با حضور چشمگیر مردم این شهر برگزار شد، از شبکه سوم سیما نیز به طور زنده پوشش داده شد.
حیدرعلی کامیاب، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان فارس در این مراسم حضور داشت و دقایقی با اهالی ورزش‌دوست این شهر صحبت کرد. وی در ابتدا گفت: خیلی خوشحالم که در این صبح جمعه، در خدمت جمعیت زیادی از مردم این شهر هستیم که این نشان دهنده علاقه‌مندی آنها به ورزش و سلامتی است. همچنین تشکر ویژه‌ای می‌کنم از کلیه کسانی که این برنامه را تدارک دیدند و برای برگزاری هر چه بهتر آن زحمت کشیدند. بر و بچه‌های هیئت ورزش‌های همگانی، اداره ورزش و جوانان شیراز و اداره ورزش صدرا هفته‌ها برای برگزاری این برنامه تلاش کرده‌اند که از همگی آنها ممنونم.
وی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: در این صبح آدینه همه ما با شنیدن این خبر متأثر شدیم و به همین دلیل برنامه امروز نیز تحت تأثیر این واقعه تلخ قرار گرفته است. من به شما قول می‌دهم که در اردیبهشت ماه، یک برنامه بهتر و مفصل‌تر از این در شهر صدرا داشته باشیم.
کامیاب در ادامه گفت: این حضور پرشور، انگیزه ما را برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی در شهر صدرا بیشتر و بیشتر می‌کند. حتماً اطلاع دارید که با همکاری شرکت توسعه عمران صدرا، در طول دو سال گذشته اتفاقات خوبی افتاده است. هم زمین‌های چمن مصنوعی و هم سالن شهر صدرا در حال مرمت است و یک مجموعه ورزشی را هم داریم احداث می‌کنیم که در دو ماه آینده حتماً به بهره برداری خواهد رسید. 
مدیرکل ورزش و جوانان فارس در پایان گفت: با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، می‌رویم به سمت و سوی اینکه در شهر صدرا شاهد یک رونق ورزشی باشیم. ما اگر بخواهیم مردم را به سمت ورزش بیاوریم، باید زیرساخت‌ها را توسعه بدهیم. یکی از مأموریت‌ها و رسالت‌های اصلی وزارت ورزش، قراردادن فضای ورزشی به صورت سهل و آسان برای استفاده مردم است و این اتفاق حتماً می‌افتد و در شهر صدرا باز هم شاهد افزایش سرانه فضای ورزشی خواهیم بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی