[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

سخنگوی سپاه پاسداران: اهواز، مشهد، تهران، قم و کرمان میزبان پیکر سپهبد شهید ایران خواهند بود، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی سپاه پاسداران آخرین وضعیت برنامه‌های مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی در ایران را تشریح کرد.
به گزارش ایسنا، سردار شریف سخنگوی سپاه پاسداران در نشستی  آخرین وضعیت برنامه‌های  مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی در ایران را تشریح کرد.
وی با یادآوری اینکه دیروز مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی در عراق باشکوه بسیاری برگزار شد، گفت: امروز (یکشنبه) صبح پیکرشان به شهر اهواز وارد می‌شود و از ساعت ۷:۳۰ تا ۹:۳۰ برنامه برای وداع با پیکر سپهبدشهیدسلیمانی در اهواز پیش‌بینی شده است. وی افزود: از آنجایی که خوزستان نماد دفاع مقدس است، مردم خوزستان درخواست کردند تا مراسم وداع با پیکر سپهبد شهید سلیمانی در این شهر برگزار شود که فرمانده کل سپاه با این درخواست موافقت کرد.
سخنگوی سپاه اظهار کرد: پس از اهواز پیکر سپهبدشهید سلیمانی حوالی ساعت ۱۳ به مشهد انتقال پیدا خواهد کرد. بعد از اتمام مراسم در مشهد، پیکرشان به تهران انتقال پیدا ‌می‌کند و ساعت۱۹:۳۰ شب مراسم یکشنبه وداع با پیکر سردار سلیمانی در مصلی تهران برگزار‌می‌شود. شریف گفت: مراسم تشییع و نماز بر پیکر مطهر این شهید نیز از ساعت ۸ صبح دوشنبه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و بعد از آن پیکرشان از مسجد دانشگاه به سمت میدان آزادی تشییع خواهد شد. بعد از تهران ساعت ۱۴ الی ۱۶ بعد از ظهر مراسم وداع با پیکرشان در قم برگزار ‌می‌شود و بعد از آن پیکر سپهبد شهید سلیمانی برای خاکسپاری به کرمان منتقل‌می‌شود
وی تصریح کرد: حضور میلیونی مردم در این مراسم پیام خاصی را به حامیان انقلاب اسلامی خواهد داد که برخورد با دشمن و ایجاد امنیت دستور کاری است که از آن شهید به یادگار مانده است .
بر اساس اعلام‌های‌انجام شده مراسم‌های‌تشییع پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی از امروز (یک‌شنبه) آغاز و در اهواز، مشهد، تهران، قم و کرمان برگزار می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی