[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۲
  • دوره جدید

مدیر کل پست فارس: امنیت و پیشرفت ایران اسلامی ثمره خون شهدا است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل، معاونان و کارکنان پرتلاش اداره کل پست فارس روز شنبه در حرکتی خود جوش به ساحت مقدس سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ادای احترام کردند. به گزارش روز شنبه اداره کل پست فارس؛ کارکنان پست فارس قبل از شروع به کار روزانه در اجتماع خودجوش در محوطه پست فارس ضمن سوگواری  با قرائت فاتحه یاد و خاطره، رشادت‌های ‌این شهید والامقام را گرامی داشتند.
مدیر کل پست فارس گفت: امنیت و پیشرفت امروز ایران اسلامی ثمره خون شهیدانی همچون سردار سلیمانی، شوشتری، صیاد شیرازی، تهرانی و محمد‌زاده است که بدون هیچ چشم‌داشتی در مسیر دفاع از کشورمان گام برداشتند. محسن مفتح دراین مراسم افزود: همه ما وظیفه داریم راه این شهیدان را ادامه دهیم و از هیچ کوششی در تبیین این مهم فروگذاری نکنیم. وی تصریح کرد: شهید سلیمانی عزیزترین سرمایه خود که جان و هستی‌اش بود، را در راه آرمان امام و رهبری و انقلاب اسلامی تقدیم کرده است. وی تأکید کرد: یاد و خاطره شهدا، ایثارگری و جانفشانی سردار شهید اسلام هیچ وقت از یادها پاک نخواهد شد.
در پایان این مراسم شرکت کنندگان با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل ضمن اعلام انزجار حمله ناجوانمردانه آمریکا در به شهادت رساندن یار امام و رهبری را محکوم کردند.بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی به همراه شهید ابومهدی المهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه‌ای‌رهبرمعظم انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی