[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

سپهبد شهید سلیمانی یک چهره بین‌المللی در حوزه مقاومت بود، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سرافراز اسلام، حاج «قاسم سلیمانی» و شهدای همراه، وی را یک چهره بین‌المللی در حوزه مقاومت دانستند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار «رهام‌بخش حبیبی» با صدور پیامی شهادت سپهبد پاسدار حاج «قاسم‌سلیمانی» را  به محضر مبارک امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم‌رهبری، امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، ملت شهیدپرور ایران، سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی و به‌ خصوص خانواده معزز و گرامی شهید تبریک و تسلیت گفت که متن پیام به شرح ذیل می باشد.
بسم الله الرحمن الرحیم
وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا - بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ- آل عمران .۱۶۹-
خبر شهادت سردار مدافع امنیت، فرمانده شجاع سپاه قدس، سپهبد «حاج قاسم سلیمانی» و همراهان آن شهید عزیز ، به دست شقی‌ترین افراد و ایادی آمریکای جنایتکار، قلب  ملت بزرگ ایران و شیعیان جهان را جریحه‌دار کرد.  آمریکایی‌ها‌ تصور نکنند که با شهادت سردار سلیمانی به اهداف شوم خودشان رسیده و کارشان تمام شده است، بلکه بدانند که با این اقدام مذبوحانه خشم و انزجار جهانی و مردم ایران را تشدید کرده‌اند. سپهبدشهیدسلیمانی یک چهره بین‌المللی در حوزه مقاومت بودند و این اقدام توسط آمریکای جنایتکار بدون شک بی‌پاسخ نخواهد ماند و بی‌تردید انتقام این فاجعه بین‌المللی را ملت بزرگ ایران و دیگر ملت‌های آزاده منطقه با شجاعت و اقدام به موقع، از آنها و ایادی بزدلشان خواهند گرفت.
اینجانب به نمایندگی از دوستداران و علاقه‌مندان آن شهید در فرماندهی انتظامی استان فارس ضمن محکوم کردن این ترور ددمنشانه، این مصیبت را به محضر مبارک امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری، امام خامنه ای(مدظله العالی)، ملت شهید پرور ایران، سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی و به‌ خصوص خانواده معزز و گرامی شهید، تبریک و تسلیت عرض کرده و علو درجات آن مجاهد والامقام و همراهانش را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی