[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

با شهادت درخت اسلام تنومندتر‌می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان آموزش‌وپرورش فارس، با اشاره به واکنش کشورهای هند ، پاکستان، افغانستان، سوریه، عراق نسبت به شهادت سردار سلیمانی گفت: با شهادت حاج قاسم سلیمانی ویارانش درخت اسلام تنومندتر شده و امروز جبهه مقاومت همه‌جا شکل‌گرفته و همه آماده هستند.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس، سرهنگ پاسدار محمدعلی شیبانی در مراسم گرامیداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در جمع کارکنان اداره کل آموزش‌وپرورش فارس، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت غرورآفرین نماد غیرت، مجاهدت و مقاومت اسلامی سردار رشید اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: شما فرهنگیان به خاطر تربیت انسانی وارسته همچون حاج قاسم سلیمانی باید بر خود ببالید. رئیس سازمان بسیج فرهنگیان آموزش‌وپرورش فارس بابیان اینکه، فضیلت زنده نگه‌داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و مسئولیت سنگینی به عهده ماست، گفت: برای زنده نگه‌داشتن دین اسلام باید خون‌های زیادی ریخته شود، همان‌طور که خون امام  حسین (ع ) ریخته شد و راهش و هدفش تا ظهور  امام زمان (عج) ادامه خواهد داشت. وی با تأکید بر اینکه تاریخ اسلام نشان داده هرجایی که مصیبت بزرگی برای امت اسلام پیش‌آمده نصرت و پیروزی بزرگی از سوی خداوند متعال را به دنبال داشته است، اظهار کرد: آمریکایی‌ها بزرگ‌ترین اشتباه محاسباتی را کردند و در ادامه خواهید دید، همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند نتیجه سختی در انتظارشان است. 
شیبانی با اشاره به اینکه شهادت سردار سلیمانی دیوانگی محض از سوی آمریکا بود، گفت: دشمن فکر کرده با شهادت حاج قاسم سلیمانی دیگر به اهداف شوم خود می‌رسد، اما کور خوانده چراکه ما انتقام شهادت حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهیدانمان را خواهیم گرفت و نخواهیم گذاشت خون حاج قاسم سلیمانی پایمال شود.
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان آموزش‌وپرورش فارس با اشاره به آیه قرآن کریم مبنی بر تلاش یهود و نصارا برای خارج کردن دین اسلام از دست مسلمانان، گفت: حاج قاسم سلیمانی  دنبال احیاء دین اسلام  و برقراری عدالت بر پایه دین بود و به دنبال جنگ نبود و او باید شهید می‌شد و امروز شهادتش بهانه‌ای شد برای ادامه راهش.
شیبانی با اشاره به واکنش کشورهای هند، پاکستان، افغانستان، سوریه، عراق  نسبت به شهادت سردار سلیمانی گفت: با شهادت حاج قاسم سلیمانی ویارانش درخت اسلام تنومندتر شده و امروز جبهه مقاومت  همه‌جا شکل‌گرفته و  همه آماده هستند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی