[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۴
  • دوره جدید

دوست دارم مردم ورزش را لازمه زندگی شخصی و جمعی خود بدانند، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: پیاده‌روی خانوادگی شهر صدرا روز جمعه 13 دی‌ماه 98 با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان؛ معاونت منابع انسانی استانداری؛ فرمانداری شیراز؛ رئیس شرکت عمران صدرا؛ شهردار صدرا و دیگر مسئولان و مردم فهیم صدرا و شیراز برگزار شد. دکتر بهتاش‌فضلی رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان شیراز در حاشیه این برنامه ورزشی طی مصاحبه‌ای ‌اعلام کرد: خبر شهادت سردار سلیمانی اسطوره شجاعت و سردار دل‌ها همه مردم کشور بخصوص مردم استان فارس و شهرستان شیراز را به غم و ماتم بزرگی فرو برد. اینجانب ضمن تسلیت به رهبر معظم انقلاب و همه هموطنان عزیزمان از طرف ورزشکاران و مربیان و مسئولان هیئت ورزش‌های همگانی استان و شهرستان این فاجعه بزرگ را محکوم ‌می‌نماییم.
وی افزود: ما برنامه‌های‌ مفرح و شادی را برای این همایش بزرگ ورزشی در نظر داشتیم که به حرمت خون پاک شهید سردار سلیمانی و این ضایعه بزرگ لغو گردید و تنها به صحبت‌های مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان فارس جناب کامیاب و دکتر قاسم‌پور معاونت محترم استاندار و ریاست شرکت عمران صدرا بسنده شد و کمیته‌های‌مختلف ورزشی حرکات نمایشی را به نمایش گذاشتند.
فضلی در ادامه گفت: من  از جناب آقای طفیونی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز و معاونان؛ جناب ناظم الشریعه رئیس نمایندگی ورزش و جوانان صدرا؛ جناب آورند رئیس هیئت ورزش‌های همگانی صدرا ؛ اعضاء هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس و همه عزیزانی که در طول  یک ماه مدام پیگیر انجام امور مربوطه بودند تشکر خود را اعلام‌ می‌نمایم. ضمناً در صورت امکان در اردیبهشت‌ماه با هماهنگی لازم به‌دنبال یک برنامه بسیار جذاب و خوب همگانی در شهر صدرا خواهیم بود.
رئیس هیئت ورزش همگانی شیراز با اشاره به ضرورت پرداختن هر چه بیشتر به ورزش همگانی گفت: چون هدف ما توسعه ورزش‌های همگانی ‌می‌باشد و سلامتی همشهریان عزیز مورد توجه است از همه مردم خواهانیم ورزش را لازمه زندگی شخصی و جمعی بدانند و از امکانات ورزشی عمومی در پارک‌ها ‌و پیاده‌رو‌ها‌ نهایت استفاده را ببرند.
وی در پایان گفت: از همه عزیزانی که درین همایش بزرگ پیاده‌روی شرکت کردند تشکر و قدردانی ‌می‌نماییم.
لازم به ذکر است که در خاتمه برنامه به قید قرعه نام 50 نفر از شرکت‌کنندگان جهت تحویل 50دستگاه دوچرخه اعلام گردید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی