[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

جامعه ورزش و جوانان رهروان خوبی برای شهدای انقلاب خواهند بود، روزنامه شیراز نوین

وزیر ورزش و جوانان امنیت امروز ایران اسلامی و منطقه را حاصل رشادت‌های سپهبد شهید قاسم سلیمانی دانست و گفت: شجاعت این سردار ایرانی باعث شده که امروز ایادی استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل در یک شرایط بسیار متزلزلی در منطقه قرار بگیرد.
به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر ضمن عرض تبریک و تسلیت به دلیل شهادت جانگداز سردار رشید اسلام و ایران، سپهبد قاسم سلیمانی که در یک عملیات تروریستی ناجوانمردانه به همراه جمعی از هم‌رزمانش به شهادت رسید، اظهار کرد: جهت گرامیداشت یاد و خاطر و جانفشانی‌های‌این سرباز اسلام به اطلاع مردم شریف ایران و جامعه ورزش و جوان کشور می‌رسانم که یکشنبه ۱۵ دی‌ماه ساعت۱۰:۳۰ مراسم بزرگداشتی در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار می‌شود.
وی دلیل برگزاری این مراسم را درخواست قهرمانان، پیشکسوتان، رؤسای فدراسیون‌های‌ورزشی و تصمیم شورای معاونان وزارتخانه جهت تجلیل از ده‌ها‌ سال ایثاری‌ها، جانفشانی‌ها و دلاورمردی‌های ‌سردار رشید اسلام اعلام کرد.
سلطانی‌فر در بخش دیگری از سخنانش از سردار حاج قاسم سلیمانی به عنوان اسوه و الگوی مبارزه با تفکر خشونت‌گرایی و افراطی‌گری و مبارزه با گروه‌های‌تکفیری و داعش یاد کرد و گفت: اگر این جانفشانی‌ها‌ و ایثارگری‌ها ‌نبود امروز بخش قابل‌توجهی از خاورمیانه در تصرف داعش و تفکر تکفیری‌ها ‌بود.
وی افزود: امنیت امروز ایران اسلامی و منطقه حاصل رشادت‌های سپهبد شهید قاسم سلیمانی است و شجاعت این سرباز ایران باعث شده که امروز ایادی استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل در یک شرایط بسیار متزلزلی در منطقه قرار بگیرد.
وزیر ورزش و جوانان با تأکید بر این موضوع که منازعات و کشمکش‌هایی که هم اکنون در منطقه وجود دارد به نفع جلوه مقاومت و به ضرر استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل رقم خواهد خورد، بیان کرد: خیلی دور نیست که استکبار جهانی و آمریکای جنایت کار مجبور شود که همه نیروهای خود را ذلت بار از این منطقه خارج کند.
وزیر ورزش و جوانان در پایان با اشاره به بستن میثاق جامعه ورزش کشور به همراه ۲ هزار و ۶۰۰ عضو سازمان‌های‌مردم‌نهاد با آرمان‌ها‌ و منویات مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: جامعه ورزش و جوان متعهد می‌شود تا رهروان خوبی برای شهدای انقلاب اسلامی و مجریانی قابل اعتماد برای اجرای سیاست‌های‌عمومی نظام در مبارزه با استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل در میادین ورزشی باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی