[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

وحدت ارتش و سپاه به دلیل یگانگی هدف آنها است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده کل ارتش در واکنش به اظهارات اخیر رئیس‌جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه در صورت هر اقدام از سوی ایران، آمریکا ۵۲ نقطه از ایران را هدف قرار‌می‌دهد، اظهار کرد: در یک درگیری احتمالی در آینده که بعید‌ می‌دانم جرأت انجام این کار را داشته‌باشند، آنجا مشخص خواهد شد که این اعداد ۵ و ۲ به کجا تعلق خواهد داشت.
به گزارش ایسنا، امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، در حاشیه مراسم بزرگداشت سرلشکر شهید منصور ستاری که صبح یکشنبه به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد شهادت او در دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد، در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره تهدیدات رئیس‌جمهوری آمریکا مبنی بر اینکه در صورت هر اقدام از سوی ایران، آمریکا ۵۲ نقطه از ایران را هدف قرار‌می‌دهد، اظهار کرد: آن‌ها برای حفظ وجهه خودشان در برابر این کار زشت و غیرقابل توجیه از نظر افکار بین‌المللی، اینگونه سخنان را مطرح ‌می‌کنند. اقدام آنها در به شهادت رساندن سپهبد شهید سلیمانی یک اقدام بسیار زشت و غیرقابل قبول در همه جای دنیا است به همین دلیل اینگونه سخنان را مطرح می‌کنند تا بتوانند این اقدام غیرانسانی را تحت‌الشعاع قرار دهند.
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه «شهادت آرزوی همه رزمندگان جبهه مقاومت و کسانی است که آرزوی ایجاد جهانی شایسته ظهور امام عصر(عج ) را دارند، به ابراز احساسات مردم نسبت به شهادت سپهبد سلیمانی اشاره و خاطر نشان کرد: در این چند روز حضور مردم از قشرهای مختلف و ابراز احساسات آنها به گونه‌ای ‌بود که انگار پاره تن خود را از دست دادند.
وی خاطرنشان کرد: وحدت ارتش و سپاه از ابتدای انقلاب وجود داشت و امام (ره) دست ارتش و سپاه را در دست یکدیگر قرار داد و گفتندکه دست از دست یکدیگر در نیاورید.
فرمانده کل ارتش افزود: رهبر انقلاب نیز تدابیر و فرماندهی‌شان در جهت وحدت ارتش و سپاه بود و امروز همگان سوگوار حاج‌قاسم سلیمانی هستند.
سرلشکر موسوی با اشاره به اقدامات سپهبد شهید سلیمانی در محور مقاومت خاطرنشان کرد: حاج قاسم برای همه ملت‌های منطقه عزیز و دوست داشتنی است و امروز تمام فرزندان شهدای لبنان و خانواده‌های‌رزمندگان سوریه، عراق و تمام مظلومان عالم و تمام آنهایی‌ که ضد آمریکا و ضد صهیونیست هستند یاد او را زنده نگه داشته و راهش را ادامه‌ می‌هند.
وی تصریح کرد: وحدت ارتش و سپاه به دلیل یگانگی راه و هدف آنها است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی