[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۱
  • دوره جدید

نام‌گذاری معابر و اماکن ‌استان به نام سردار سپهبدشهید قاسم سلیمانی، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی  استانداری فارس در پی شهادت مجاهد خستگی‌ناپذیر، سپهبد قاسم سلیمانی، استاندار فارس با صدورپیامی از شوراهای اسلامی شهرستان‌ها و شهرداران در استان فارس خواست یکی از پروژه‌های‌ مهم یا معابر اصلی شهری را به نام آن شهید والامقام نام‌گذاری نمایند. دراین پیام آمده است:
روح با عظمت سردار دل‌ها آسمانى شد و تمام مردم حق‌طلب و ظلم‌ستیز عالم على‌الخصوص ایرانیان شجاع و وفادار در ماتم هستند.
بى‌شک پاداش شیرمردى الهى چون او که سالیان سال مخلصانه و شجاعانه در میدانهاى مبارزه با ظلم و کفر بین‌المللى، دلاوری‌ها کرده بود، فوز عظیم شهادت بود.
وی نماد مقاومت مردم ستمدیده و مظلوم عالم بود اما حاشا که برکت خون آن شهید بزرگوار، شمارش معکوس سقوط نظام سلطه متکی به زر و زور و تزویر به صدا درآمد.
شایسته است که شوراهای محترم اسلامی وشهرداران محترم شهرستان‌های استان فارس به پاس رشادت‌ها‌ و یک عمر مجاهدت فی سبیل‌الله در هشت سال دفاع مقدس و دفاع از حریم حرم و مرزهای وطن اسلامی ایران با تصویب شوراهای محترم شهر حداقل یکی از معابر یا میادین اصلی در شهرها به نام آن شهید والامقام اختصاص یابد.
ملت ایران یاد و خاطره آن بزرگمرد را نه تنها فراموش نخواهند کرد، بلکه این مجاهد نستوه الگویى براى سلسله آیندگان ایران اسلامی خواهد بود.
امید است با نام‌گذاری اماکن، به نام رادمرد قهرمان واسطوره مقاومت مایه برکت و زنده نگهداشتن یاد و مباهات ایران اسلامی به وجود آن سردار نام‌آور ایران اسلامی باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی