[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۰
  • دوره جدید

راه‌انداری کمیته آسیب‌های فضای مجازی در شهرداری ، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس فتا استان در نشست تعاملی، از راه‌انداری کمیته آسیب‌های فضای مجازی در شهرداری شیراز با مشارکت این پلیس خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حشمت سلیمانی» در این نشست هدف از ایجاد این کمیته، کاهش آسیب‌های فضای مجازی و بالا بردن فرهنگ استفاده از این فضا عنوان کرد و افزود: برای تحقق این امر نیاز به همکاری و تعامل همه سازمان‌ها و نهاد‎ها در این حوزه می‌باشد.
وی افزود: در راستای استفاده از اینترنت و فضای مجازی، با ظرفیت‌های بالایی که در شهرداری وجود دارد‌ می‌توان با همکاری آن سازمان و تبدیل تهدیدهای موجود به فرصت، با مهارت افزایی کاربران و صیانت از جنبه‌های فرهنگی و اعتقادی، می‌توان این فضا را برای فعالیت آنان امن کرد.
این مقام انتظامی افزود: چنانچه کاربران فضای مجازی از سواد کافی در استفاده از فضای مجازی برخوردار نباشند ممکن است در برخی موارد تبعات جبران ناپذیری برای آنها داشته باشد. «سلیمانی» با تأکید بر اهمیت فضای مجازی در زندگی روزمره، اظهار داشت: با همکاری شهرداری می‌توان از هجمه‌های سنگین دشمنان و معاندان انقلاب اسلامی جلوگیری کرد و ضمن حفاظت از باورها و اعتقادات خود به عنوان سربازان جنگ نرم در برابر تهدیدات و آسیب‌های این فضا ایستاد و مقابله کرد. در ادامه این نشست، نمایندگان حراست شهرداری شیراز به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود برای ارتقا وضعیت فناوری اطلاعات و فضای مجازی در استان پرداختند و راهکارهای خود را برای کاهش آسیب‌‌های فضای مجازی و افزایش فرهنگ صحیح استفاده از این فضا در سطح استان بیان کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی