[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۶
  • دوره جدید

ژاله فرامرزیان: تخلفات دبیر و خزانه‌دار فدراسیون ژیمناستیک را گزارش کرده‌ایم، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت ورزش با بیان اینکه تخلفات دبیر و خزانه‌دار فدراسیون ژیمناستیک را گفته‌ایم، اعلام کرد هیچ تمایلی برای ریاست فدراسیون ژیمناستیک ندارد. ژاله فرامرزیان درباره شرایط فدراسیون ژیمناستیک گفت: سال گذشته بازرسی کل کشور گزارشی از فدراسیون به وزارت ورزش ارسال کرد و دو پیشنهاد داد و اعلام کرد که دبیر و خزانه‌دار را به هیئت تخلفات معرفی کنیم. ما این کار را انجام دادیم، ولی با توجه به اینکه آنها کارمند وزارت نبودند، موضوع در هیئت تخلفات قابلیت رسیدگی نداشت. همان موقع به رئیس فدراسیون گفتیم تا زمانی که دادگاه صالحه تشکیل شود، ادامه فعالیت این دو نفر به صرفه و صلاح دولت نیست و ان‌شاءالله که این دو نفر در آن دادگاه رأی برائت بگیرند و به کار خود ادامه دهند. ما تکلیف خود را انجام دادیم، چون الزام سازمان بازرسی بود. اقدامی ‌که من، یعنی مسئول رسیدگی به تخلفات کردم، به فدراسیون گفتم که ادامه فعالیت آنها به صلاح نیست تا در موضوع در مراجع ذیصلاح رسیدگی شود.
معاون وزیر ورزش افزود: گزارش دقیق تخلفات قبلاً به‌طور رسمی ‌در یک نامه به رئیس فدراسیون ژیمناستیک ارسال و تمام موضوعات مطرح شده است. اینچه درگاهی مدعی شده که با سازمان بازرسی صحبت کرده و این موضوع برطرف شده است که ما بار دیگر مکاتبه کردیم و سازمان بازرسی این موضوع را نقض کرد و همچنان بر رأی خود در این ماجرا پابرجا بود.
فرامرزیان تصریح کرد: اقدام قانونی انجام دادیم و فدراسیون نیز باید اقدام کند. تا آن زمان به دلیل عدم رعایت صرفه و صلاح دولت نمی‌توانیم پرداختی به فدراسیون داشته باشیم و به آنها کمک مالی کنیم. این موارد را در سه جلسه به فدراسیون گفتیم و هیچ خصومتی با هیچ‌کس نداریم. من صرفاً در حیطه وظیفه‌ام کار می‌کنم و هیچ تمایلی هم برای ریاست فدراسیون ژیمناستیک ندارم، چون این کار از جنس کار تخصصی من نیست و برایم قابل تصور هم نیست. در واقع صحبت کردن در این باره جالب نیست. نوع اقدامات ما کاملاً قانونی بوده است.
وی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال تغییرات در فدراسیون وجود دارد یا نه، گفت: من نه مسئول تغییر رئیس فدراسیون هستم و نه مرجع تصمیم‌گیری در این باره. من فقط مسئول حوزه خودم هستم. از نظر من ممکن است مشابه این تخلفات در فدراسیون‌های دیگر هم باشد. اینکه این تعامل صورت نگرفت که مشکلات حل شود، مسئله اصلی فدراسیون ژیمناستیک است. عدم تعامل با مراجع نظارتی و بازرسی باعث شده مشکل ایجاد شود. ما هم به دلیل اینکه منابع دولت را در اختیار فدراسیون‌ قرار می‌دهیم، مسئول آن هستیم که به‌صرفه و به منافع دولت کار کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی