[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۱
  • دوره جدید

همه اقشار با سلایق مختلف دلدادۀ شهید سلیمانی هستند، روزنامه شیراز نوین

سردار سید هاشم غیاثی با گرامیداشت یاد و پاسداشت مقام والای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: کار بزرگ و نقش تأثیرگذار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با استکبار جهانی و بر هم زدن نقشه‌های‌پلید آنان برای کشورهای منطقه هرگز از اذهان ملت‌های‌مسلمان و مظلوم پاک نخواهد شد.
وی با بیان اینکه راهپیمایی و تجمع باشکوه مردم شریف فارس در پاسداشت مقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمان شهیدش روز سه‌شنبه در شیراز برگزار‌ می‌گردد، گفت: بدون شک مردم مؤمن و انقلابی فارس در این مراسم حضور گسترده‌ای ‌خواهند داشت و پیام اصلی حضور مردم «حمایت از جبهه مقاومت اسلامی» و تأکید بر ادامه راه این شهید بزرگوار است.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه انتقام سختی از جنایتکاران آمریکایی گرفته خواهد شد، گفت: شهادت این مرد حماسه‌ساز زمینه پیروزی بزرگ بر استکبار جهانی و صهیونیست‌ها‌ را فراهم خواهد آورد و نام او برای همیشه در تاریخ ایران اسلامی و در اذهان ملت‌های‌آزاده جهان ثبت شده است. سردار غیاثی افزود: همه اقشار ملت ایران و ملت‌های‌منطقه از جمله ملت عراق دلدادۀ شهید سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت اسلامی هستند و در چند روز گذشته این دلدادگی خود را با حضور گسترده در مراسم تشییع پیکرهای مطهر این شهدا به اثبات رسانده اند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی