[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

مدیرکل حمل و نقل جاده‌ای فارس: آماده جابه‌جایی عزاداران به کرمان هستیم ، روزنامه شیراز نوین

مهندس سیاهپور از آمادگی کامل راهداری و حمل و نقل مسافر جاده‌ای استان فارس به منظور شرکت در مراسم تشییع و خاکسپاری سردار سلیمانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس، جلسه بررسی آخرین وضعیت هماهنگی‌های انجام شده در زمینه اعزام عزاداران و عاشقان سردار شهید قاسم سلیمانی به کرمان با حضور معاونان و رؤسای ادارات راهداری شهرستان های استان فارس برگزار شد.
مهندس سیاهپور ضمن عرض تسلیت شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی و پاسداشت رشادت‌های آن بزرگ مرد مقاومت گفت: ناوگان حمل و نقل مسافر جاده‌ای استان فارس، کلیه مراکز راهداری و پرسنل اداره کل آمادگی کامل در راستای پشتیبانی، اعزام و هرگونه خدمات لازم به صورت شبانه‌روزی برای تسهیل تردد عزاداران و شرکت در مراسم تشییع و خاکسپاری سپهبد شهید قاسم سلیمانی در کرمان دارند. مدیرکل  راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس افزود: جامعه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای  با علاقه و عشق وافر به حافظان و مرزداران نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره در عمر با برکت انقلاب اسلامی در کنار مردم خدمت کرده و نقش بسزایی در برگزاری مراسمات و نیازهای حمل و نقل در هشت سال دفاع مقدس و دوران سازندگی تاکنون داشته‌اند. وی تأکید کرد: معاونان و رؤسای ادارات و راهداری‌ها ‌تا پایان مراسم تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی در استان کرمان با توجه به همجواری استان فارس و افزایش ترددها در جاده‌های مواصلاتی استان موظف اند به صورت شبانه‌روزی و با درنظر گرفتن همه امکانات موجود و افزایش گشت‌های جاده‌ای اقدام نمایند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی