[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

راه اندازی نمایندگی انجمن خیرین راه و ترابری در لارستان، روزنامه شیراز نوین

ه گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان، مهندس میر شفیع مشاور و نماینده وزیر در امور زیربنایی و طرح‌های‌ویژه و مدیر عامل انجمن خیرین راه و ترابری با جمعی از خیرین راهساز منطقه لارستان دیدار کرد.
میرشفیع اظهار داشت : انجمن خیرین راه و ترابری از سال ٩٣ به همت خیرین حوزه راه و بعضی از پرسنل این وزارتخانه  با هدف احداث راه‌های روستایی با مشارکت خیرین تشکیل شد و خوشبختانه تا کنون بیش از شش هزار کیلومتر در کل کشور عملیات راهسازی توسط خیرین بزرگوار احداث شده است. وی در خصوص کاهش تلفات جاده‌ای ‌نیز افزود: سالانه بیش از ١٧ هزار نفر در جاده‌های‌کشور جان خود را از دست‌ می‌دهند که بخشی از این تصادفات جاده‌ای ‌مربوط به نقاط پُرحادثه است و امیدواریم بتوانیم با استفاده از ظرفیت خیرین این مقدار تلفات را به زیر ده هزار نفر کاهش دهیم و نقش قابل‌توجهی در کاهش تلفات جاده‌ای ‌ایفا کنیم.
مدیرعامل انجمن خیرین راهساز از اعلام آمادگی خیرین لارستان برای مشارکت در بحث راهسازی خبر داد و گفت: در طی سالیان گذشته خیرین لارستان اقدامات بسیار خوبی در حوزه راهسازی انجام داده‌اند و امیدواریم با برنامه‌ریزی هر چه بهتر زمینه همکاری و مشارکت این عزیزان بیشتر شود. مشاور و نماینده وزیر در امور زیربنایی و طرح‌های‌ویژه با بیان اینکه پروژه راه ارتباطی خنج - دیگ اشکن - کاریان - جهرم به طول ٤٠ کیلومتر یکی از بزرگترین پروژه‌های‌خیرساز جنوب کشور است که تاکنون با ٨٥٠ هزار متر مکعب کوهبری پیشرفت بسیار خوبی داشته است، افزود: از دیگر پروژه‌های‌که خیرین قول بهسازی آن را دادند محور فرعی کهنه- کوره  - بختیارویه به سمت جهرم و نیز بهسازی و ارتقای محور جلال آباد - خرده دره و بهسازی مسیر و اصلاح گردنه احمد محمودی‌می‌باشد.  وی با تأکید براینکه نحوه کار نمایندگی خیرین راهساز به این صورت است که خیرین پس از اینکه تفاهم‌نامه‌ای‌ با اداره کل راه وشهرسازی امضا نمودند، پیمانکار مستقیماً اقدام به کار‌می‌نماید و از نظر مالی وزارت راه هیچگونه دخل و تصرفی در این خصوص از خود نشان نمی‌دهد و فقط وزارت راه ناظر بر کار اجرایی این پروژه است.  شایان ذکر است طی حکمی از سوی مهندس میرشفیع مدیر عامل انجمن خیرین راه و ترابری، جناب آقای عبدالحمید زاهدیان به انتخاب خیرین به عنوان رئیس انجمن راه و ترابری و دبیر شورای خیرین لارستان منصوب شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی