[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۶
  • دوره جدید

اعتبارات دولتی تاپایان سال جذب شود ، روزنامه شیراز نوین

مهندس افشون گفت: نباید هیچ ریالی از اعتبارات تخیص یافته دولتی برای ایجاد اشتغال به هدررود. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی  استانداری فارس، پنجمین کارگروه اشتغال استان فارس به ریاست معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری فارس و نیز با حضورمدیران و دستگاه‌های مرتبط با حوزه کار و اشتغال، مدیران بانک‌ها، صنعت و معدن وفعالان اقتصادی برگزار شد، تعدادی ازدستگاه‌های اجرایی عملکرد خود را در موضوع ایجاد اشتغال ارائه نمودند. در ادامه مهندس افشون معاون امور هماهنگی استانداری فارس گفت: یکی از مشکلات جدی کشور موضوع بیکاری و ایجاد اشتغال است و با توجه به تأکیدات مکرر مقام معظم رهبری و نیز ریاست جمهوری مبنی بر موضوع ایجاد اشتغال، لازم است تمامی دستگاه‌های اجرایی با جدیت دراین راستا اقدام کنند.
وی افزود: درفرصت باقیمانده تا پایان سال بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی موظفند نسبت به کارسازی تسهیلات بانکی و ارائه به متقاضیان اقدامات لازم را به عمل آورند. مهندس افشون گفت: خدمت به مردم ورفع گرفتاری‌های معیشتی ورفاهی به خصوص در فضای جنگ اقتصاد تحمیلی یک ضرورت است و دولت مجدانه درتلاش است علی‌رغم تحریم‌ها و فشار‌های موجود از همه ابزار و امکانات خود برای عبور از مراحل بحرانی اقتصادی استفاده کند.
وی همچنین تأکید کرد: نباید هیچ ریالی از اعتبارات تخیص یافته دولتی برای ایجاد اشتغال به هدر رود. وی افزود: یکی ازملاک‌های مهم مجموعه استانداری فارس ارزیابی مدیران ایجاد اشتغال‌می‌باشد و امیدواریم که مدیران دستگاه‌های اجرایی به توانند با ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی در ارزیابی‌ها سربلند باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی