[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۶
  • دوره جدید

استعفای سرمربی قشقایی در آستانه شروع لیگ!، روزنامه شیراز نوین

مهدی فروردین در اعتراض به مسائل مالی و بی توجهی مسئولان تیم از سمت خود استعفا کرد.
به گزارش ورزش سه، فروردین که از هفته ششم به عنوان سرمربی قشقایی انتخاب شد با اشاره به اینکه در هفت بازی گذشته ۴ برد، دو تساوی و یک شکست کسب کرده، گفت: من هیچ اراده‌ای از مسئولان تیم برای حل مشکلات تیم قشقایی نمی‌بینم و به همین دلیل از تیم استعفا می‌دهم. در حال حاضر مهم‌ترین زمان آماده‌سازی تیم‌های لیگ یکی در نیم فصل را از دست داده‌ایم. من نزدیک به یک هفته است هیچ کدام از مسئولان تیم را ندیده‌ام. سرپرست ما پروازی است و مدیر تیم نیز در دسترس تیم نیست.
وی ادامه داد: ابتدا با همه وجودم از هواداران قشقایی بابت این تصمیم عذرخواهی می‌کنم. در وهله بعدی از بازیکنان و کادر فنی که با تمام وجود با مشکلات ساختند و شدیدترین بحران‌ها را پشت سر گذاشتند و با فداکاری بالا کار کردند تشکر می‌کنم و بابت این تصمیم از آنها پوزش می‌خواهم.
فروردین خاطرنشان کرد: در قشقایی نه تنها مشکلی حل نمی‌شود، بلکه روز به روز بر مشکلات افزوده شده است. در زمان رضا عنایتی هم مشکلات وجود داشت؛ اما به این شدت نبود، اما به خاطر عرقی که به باشگاه و هواداران داشتیم ماندیم و دم نزدیم، چرا که هدفی جز ارتقای تیم قشقایی و فوتبال فارس نداشتیم .
سرمربی مستعفی قشقایی گفت: خیلی خلاصه بگویم برای موفقیت یک تیم مؤلفه‌های زیادی کنار هم قرار می‌گیرند که در قشقایی فقط بازیکن، هوادار و کادر فنی وجود دارد. دست به دست هم دادیم تا با ایجاد فضایی صمیمی‌ و همدلی دستاوردهای خوبی برای قشقایی داشته باشیم و تیم را در حالی که فقط ۴ امتیاز داشت به رده‌های میانی برسانیم  و ۲۰ امتیازی شویم، اما همچنان در بهترین و حیاتی ترین زمان فصل پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته است. بازیکنانمان یک طرفه قراردادشان فسخ می‌شود، بازیکنان مصدوم به حال خود رها شده اند و توجهی به آنها نمی‌شود.
فروردین تأکید کرد: کادر فنی هیچ دریافتی نداشته است، اما دلیل من برای خروج از تیم مالی نیست، من سه مرتبه در قشقایی کار کرده‌ام که در این سه بار حضور هیچ دریافتی نداشته‌ام. مشکل این است که من هیچ اراده‌ای برای حل مشکلات قشقایی از سوی مسئولان تیم نمی‌بینم . برای مثال یک موضوع ساده و بدون هزینه برگرداندن شخصی است که تمام فعالیت‌های پزشکی، ماساژ و حتی تغذیه تیم را برعهده داشته؛ اما با وجود اینکه ۲۰ روز از درخواست ما می‌گذرد هیچ اقدامی‌ از سوی باشگاه صورت نگرفته است و تیم بدون پزشک و ماساژور تمرین می‌کند و مربیان خودشان باید همه کاری کنند و جای سرپرست پروازی ما هم باشند.
وی اضافه کرد: من همیشه در روزهای سخت همه چیزم را وقف قشقایی کرده‌ام و از خانواده و مسائل دیگر گذشته‌ام؛ اما مأموریت من در قشقایی به پایان رسیده است. امیدوارم هواداران تصمیم مرا به حساب پشت کردن به تیم ندانند. آرزو می‌کنم رفتن من شرایط را به نفع قشقایی کند تا مسئولان تیم به خودشان بیایند.
من از تمام ارگان‌ها و مسئولان مثل کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس، هیئت فوتبال فارس و شیراز و همکاران خودم و بازیکنان و تماشاگران و اهالی رسانه تشکر می‌کنم. اگر کمک مالی به این تیم شده لطف بوده و هیچ ارگانی و شخصی وظیفه نداشته به تیم کمک کند و باید کمک‌ها سازماندهی شود.
 گفتنی است رقابت‌های لیگ یک از سه شنبه هفته جاری آغاز می‌شود و تیم قشقایی باید در کرمان به مصاف شاگردان مجتبی حسینی برود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی