[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

سرنوشت ارژن به هفته پایانی کشیده شد، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین:  ارژن باز هم شکست خورد تا سرنوشتش به بازی پایانی گره بخورد. هفته بیست و پنجم و ماقبل پایانی رقابت‌های‌لیگ برتر فوتسال ایران، عصر دیروز با برگزاری هفت دیدار در شهرهای بندرعباس، ساری، ساوه، اهواز، مشهد،شاهین شهر و تبریز به انجام رسید و در مهم‌ترین بازی تیم ارژن شیراز  در شاهین‌شهر تن به شکست داد.
در این مسابقه که از ساعت 17 روز سه‌شنبه آغاز شد، تیم هایپر شاهین‌شهر نیمه اول را با برتری دو گله به رختکن رفت. در نیمه دوم اما هر تیم دو گل به ثمر رساند و در نهایت ارژنی‌ها ‌با حساب چهار بر دو تن به شکست دادند و برای سومین هفته پیاپی در امتیاز 23 باقی ماندند.  دیروز آذرخش بندرعباس هم در زمین خود موفق به شکست شهروند ساری شد و با ارژن در امتیاز 23 برابر شد. البته ارژن به دلیل تفاضل گل بهتر همچنان در رتبه بالاتر قرار گرفته است. 
تیم‌های ‌شاهین کرمانشاه و اهورای بهبهان بازی‌هایشان را واگذار کردند. بدین‌ترتیب سقوط شاهین کرمانشاه قطعی شد و از بین ارژن، اهورا و آذرخش یک تیم دیگر راهی لیگ دسته یک فصل آینده خواهد شد.
در روز پایانی ارژن در شیراز باید با حفاری بازی کند. حفاری که دیروز در زمین خود مغلوب مقاومت البرز شد، شرایط صعودش به پلی آف به بازی آخر مقابل ارژن گره خورد. یعنی این تیم باید مقابل ارژن با تمام قوا و به قصد سه امتیاز بازی کند.!
اهورا هفته آخر باید در زمین خود با فرش‌آرا دیدار کند و آذرخش هم در کرج میهمان مقاومت البرز خواهد بود.
دیدارهای هفته پایانی روز یکشنبه هفته آینده و از ساعت 17 آغاز خواهند شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی