[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

حضور مردم نمایش همبستگی بود، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری، مسئولان قضایی استان، قضات و کارکنان دادگستری فارس، سازمان‌های‌وابسته به قوه‌قضائیه در استان، بسیج و پایگاه مقاومت دادگستری فارس و شوراهای حل اختلاف استان  ازابتدای صبح سه‌شنبه هفدهم دی‌ماه، همراه با سایر مردم انقلابی و ولایتمدار شیراز سومین حرم اهل‌بیت(ع) در ایران اسلامی در مراسم وداع با سردار پرافتخار اسلام، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شرکت کردند.
حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس در حاشیه مراسم وداع با یار وفادار امام(ره) ورهبری معظم انقلاب(مدظله العالی) شهید والامقام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمان شهیدش، با اشاره به حضور همگانی مردم در این مراسم باشکوه گفت: مردم با حضور حماسی خود نشان دادند که قدردان شهدایی هستند که جان خود را در راه عزت، امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران فدا کرده‌اند و حضور حداکثری مردم بهترین پاسخ به دشمنان ایران به خصوص آمریکای جنایتکار است.
نماینده عالی قوه‌قضائیه در استان فارس ضمن قدردانی از قضات و کارکنان مجتمع‌های‌قضایی شیراز و همه اقشار مردم که با حضور و همراهی کم‌سابقه و بی‌نظیر خود در مراسم وداع با شهید سردار سلیمانی و هم‌رزمان شهیدش، تصریح کرد: مردم عزیز و بزگوار ما در شهادت سپهبدحاج قاسم سلیمانی سوگوار هستند و حضور آن‌ها در سراسر کشور بهترین پاسخ به دشمنان ایران به‌خصوص آمریکای جنایتکار بود.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی گفت: مردم ثابت کردند خون سپهبد شهید سلیمانی و شهدای هم‌رزمش ریشه‌های درخت انقلاب اسلامی را تناورتر می‌کند و مطمئناً همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند: «انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای مقاومت آلودند.» خواهد بود.
وی در ادامه تأکید کرد: آثار و برکات خون شهید سلیمانی را در آینده مشاهده می‌کنیم و این حضور میلیونی مردم در وداع و تشییع پیکر سردارسپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سایر شهدای مقاومت موجب همبستگی هرچه بیشتر جامعه شده است.
گفتنی است موکب دادگستری استان فارس با استقرار در میدان شهدای شیراز و در مسیر راهپیمایی از همان ابتدای صبح میزبان و پذیرای خیل عظیم عزادارانی بود که در این مراسم معنوی و باشکوه حضور پرشور و پررنگی داشتند. گزارش‌های‌واصله از سراسر استان حاکی است رؤسا، دادستان‌ها، قضات و کارکنان حوزه‌های‌قضایی استان فارس نیز همراه با سایر اقشار مردم در آخرین روز وداع با سردار دل‌ها‌شهید حاج قاسم سلیمانی حضوری پرشور و همگانی داشته و اقدامات خبیثانه آمریکای جنایتکار در ترور این شهید والا مقام و دیگر شهدای آن واقعه تلخ را محکوم کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی