[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

نماینده ولی‌فقیه در فارس: خروج آمریکا از منطقه تأثیر خون شهید سلیمانی خواهد بود، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس نماینده ولی‌فقیه در فارس خاطرنشان کرد که یکی از تأثیرات شهادت و خون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را خروج آمریکا از منطقه خاورمیانه دانست. آیت‌الله لطف‌الله دژکام سه‌شنبه ۱۷ دی در حاشیه راهپیمایی و تجمع مردم فارس برای گرامیداشت سپبهد شهید سلیمانی به خبرنگاران گفت: پیام اجتماع بزرگ امروز مردم ایران و دیگر نقاط جهان است که آمریکا ابرقدرتی خود را از دست داده و باید منطقه را ترک کند.
او همچنین با تأکید بر اینکه ترور سپهبد سلیمانی بی‌پاسخ نخواهد ماند، خاطرنشان کرد: انتقام خون سپهبد شهید قاسم سلیمانی، خروج آمریکا از منطقه و نابودی رژیم صهیونیستی خواهد بود که به زودی محقق خواهد شد.
امام جمعه شیراز بار دیگر تأکید کرد که انتقام سختی در انتظار آمریکا و رژیم صهیونیستی است که به زودی شاهد آن خواهیم بود.
دادستان شیراز نیز در این مراسم با بیان اینکه اقدام جنایتکارانه آمریکا در ترور سپهبد شهید قاسم سلیمانی مصداق بارز تروریست دولتی است که قطعاً از ناحیه نظام جمهوری اسلامی ایران بدون پاسخ نخواهد ماند، گفت: پیام این حضور مردم در خیابان‌ها به خصوص در تشییع پیکر حاج قاسم، پیام وحدت و همدلی و بیداری نه تنها ملت ایران بلکه مسلمین جهان است.
حیدر آسیابی همچنین با بیان اینکه این اتفاق هرچند برای ما یک داغی بزرگی بود و همه مردم ایران احساس کردند یکی از اعضای خانواده خود را از دست داده‌اند اما این اقدام جنایتکارانه بی‌پاسخ نمی‌ماند، افزود: خون با برکت شهید سلیمانی باعث شد انسجام ملی ما بیشتر شود.
او ادامه داد: این اتفاق باعث شد که خواص ما هم متوجه شوند که هیچ امیدی به آمریکا و شیطان بزرگ نیست.
دادستان شیراز یادآور شد: بی‌جهت نبود که امام از اول انقلاب اسلامی بحث شیطان بزرگ را به آمریکا نسبت دادند و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بحث بی‌اعتمادی به دولت آمریکا را همیشه مطرح می‌کردند.
محمدرضا امیری، فرماندار شیراز نیز با بیان اینکه سردار سلیمانی در زندگی‌اش مایه عزت و افتخار جمهوری اسلامی و ایران بود و شهادتش نیز مایه برکت بود و برکات زیادی این شهادت به دنبال داشت، افزود: با اجتماع عظیم مردم در سراسر کشور و جهان در حمایت از راه شهید سلیمانی، مشاهده می‌کنیم انسجام در بین مردم ایجاد شده و این به برکت خون شهید سلیمانی است که باید قدر این سرمایه‌ها را بدانیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی