[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

من هم سلیمانی هستم، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس دقایقی قبل، راهپیمایی مردم فارس در شیراز با حضور گسترده اقشار مختلف مردم از دو مسیر به سمت حرم مطهر حضرت احمدبن موسی(ع) آغاز شد.
مردم شیراز دقایقی قبل راهپیمایی خود را از دو مسیر به سمت حرم مطهر حضرت احمدبن موسی(ع) آغاز کردند تا در اجتماع بزرگی که قرار است در بزرگداشت یاد و خاطره سپهبد شهید قاسم سلیمانی و هم‌رزمانش در جبهه مقاومت تشکیل شود؛ شرکت کنند. به گزارش ایسنا، اجتماع بزرگ مردم شیراز، ساعت ۱۰ صبح در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر شاهچراغ(ع) و هم‌زمان با برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در زادگاهش، کرمان، برگزار شد.
دیروز و با هدف تسهیل در تردد شهروندان در شیراز، طرح محدودیت ترافیکی در محدوده‌های حرم سوم اهل‌بیت(ع) از میدان شهدا تا میدان شاهزاده قاسم اجرا شد.
مردم شیراز از دو مسیر میدان شاهزاده قاسم و میدان شهدا، با شرکت در یک راهپیمایی، خود را به حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) رساندند تا همنوا با دیگر نقاط ایران اسلامی، در بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی همراه شوند.
به گزارش ایسنا، ابتدای هفته، مسئولان ارشد استان فارس طی یک نامه مشترک، خواستار حضور پیکر مطهر سردار شهید سلیمانی در شیراز و برگزاری مراسم تشییع و وداع در حرم سوم اهل‌بیت(ع) شده بودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی