[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۳
  • دوره جدید

شهید سلیمانی قهرمان مبارزه با جریان‌های‌تروریستی بود، روزنامه شیراز نوین

سردار سید هاشم غیاثی در حاشیه راهپیمایی و تجمع بزرگ مردم فارس در پاسداشت مقام والای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با بیان اینکه امنیت ایران اسلامی مرهون مجاهدت‌های‌رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی بخصوص شهید سپهبد سلیمانی است، گفت: این مرد بزرگ در تمام سال‌های‌عمر خود مشغول مجاهدت و تلاش در راه مبارزه با دشمنان ملت ایران بود و اوج «ولایتمداری و بصیرت» در شخصیت این شهید بزرگوار قابل مشاهده است. وی با بیان اینکه شهید سپهبد سلیمانی نقشه و سرمایه گذاری استکبار جهانی برای به آتش کشیدن منطقه غرب آسیا را نقش بر آب کرد، گفت: آمریکایی‌ها‌ با پرورش گروه تروریستی داعش قصد داشتند ملت‌های‌مظلوم منطقه را برای دهه‌ها ‌دچار جنگ و خونریزی کنند اما شهید سپهبد سلیمانی به همراه سایر رزمندگان و شهدای مقاومت اسلامی نقشه صهیونیست‌ها‌ را که میلیاردها دلار برای اجرای آن سرمایه‌گذاری کرده بودند نقش بر آب کرد.
فرمانده سپاه فجر با اشاره به خشم و کینه آمریکایی‌ها ‌نسبت به جبهه مقاومت اسلامی بخصوص شهید سپهبد سلیمانی، گفت: شهید سلیمانی قهرمان مبارزه با جریان‌های‌تروریستی و تکفیری بود و این موجب نفرت و کینۀ آمریکایی‌ها ‌از این شهید بزرگوار بوده است.
وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها ‌بار دیگر دشمنی خود با ملت ایران را به همگان ثابت کردند، تأکید کرد: همانطور که مردم شریف ایران و مسئولان اعلام کرده‌اند انتقام سختی در انتظار جنایتکاران تروریست آمریکایی خواهد بود.
سردار غیاثی با اشاره به حضور گسترده نوجوانان و جوانان در این مراسم، گفت: راهی که شهید سپهبد سلیمانی آغاز کرد با حضور این جوانان مؤمن و انقلابی در جبهه مقاومت اسلامی استمرار خواهد یافت و خونخواهان او  در سراسر جهان خواب آرامش را از چشم صهیونیست‌ها‌ و استکبار جهانی خواهند گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی