[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

شهادت نتیجه عمل خالص سپهبد شهید سلیمانی بود، روزنامه شیراز نوین

هم‌زمان با برگزاری مراسم تشیع پیکر مطهر سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی در زادگاهش شهر کرمان، صبح دیروز اعضای شورای اسلامی شهر شیراز، شهردار و کارکنان شهرداری شیراز و شورای شهر با شرکت در راهپیمایی و مراسم گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، یاد و خاطره این شهید والامقام را گرامی داشتند و همنوا با دیگر نقاط ایران عزیز اسلامی، در میان خیل عظیمی از مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهر شیراز، انزجار خود را از اقدامات آمریکای جنایتکار نشان دادند. نواب قائدی در حاشیه این مراسم با بیان اینکه خدمت صادقانه، تواضع و منش پهلوانی، اخلاص و تقوا همواره سرلوحه زندگی، سپهبد شهید حاج قاسم‌سلیمانی بود، اظهار داشت: شهادت نتیجه نیت و عمل خالص این اسطوره و قهرمان ملی بود.
قائدی با اشاره به حضور پرشور مردم قدرشناس و ولایتمدار شهر شیراز و دیگر استان‌ها در مراسم گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع پیکر پاک سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، نشان‌دهنده پیوند عمیق مردم با آرمان‌های این شهید والامقام است.
این عضو شورای شهر با بیان اینکه راه سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ادامه دارد، شهادت این قهرمان و اسطوره صلابت و مقاومت را عامل وحدت امت اسلامی دانست و بیان داشت: مطمئناً پرچم عزت ایران و اسلام که در دست سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بود همواره برافراشته خواهد ماند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی