[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۰
  • دوره جدید

به دنبال هم‌افزایی بیشتری درمواجه با بحران‌ها ‌هستیم، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر فارس در دیدار با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز اظهار کرد: اعتقاد جمعیت هلال‌احمر به هم ‌فزایی در راستای خدمت بیشتر و سلامت مردم است.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان فارس؛ حسین درویشی مدیرعامل این جمعیت با تبریک انتصاب سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز و تشریح وظایف و خدمات جمعیت هلال‌احمر، اظهار کرد: توجه ویژه به امر سلامت یکی از مأموریت‌های ‌مهم و شاخص این جمعیت است که با اهتمام ویژه به دنبال توسعه هرچه بیشتر این خدمات هستیم.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس با تأکید بر هم‌افزایی بین دستگاه‌ها‌ برای ارتقاء سلامت مردم اذعان کرد: کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان جزء اصول و اهداف جمعیت هلال‌احمر است که در این راستا خدمات داروخانه جمعیت هلال‌احمر استان فارس با همکاری بیش از پیش دانشگاه علوم پزشکی شیراز گسترش خواهد یافت.
حسین درویشی با اشاره به تعاملات بیشتر هلال‌احمر و علوم پزشکی عنوان کرد: انگیزه کمک به سلامت انسان‌ها، تأثیر خدمات اعضای جمعیت هلال‌احمر به مردم را مضاعف کرده که با همکاری‌های ‌مناسب دو دستگاه از گذشته صورت گرفته است و ان‌شاءالله در آینده نیز با همت مضاعف دو مجموعه این همکاری را ادامه خواهند داد. 
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز ضمن تقدیر از خدمات شبانه‌روزی جمعیت هلال‌احمر استان فارس در حوادث و بلایای مختلف عنوان کرد: شباهت وظایف و خدمات علوم پزشکی و هلال‌احمر موجب شده است تا هم‌افزایی مناسبی در بحران‌ها‌ توسط این دو دستگاه صورت پذیرد.
مهرزاد لطفی در ادامه گفت: گستره خدمات جمعیت هلال‌احمر در خارج از مرزها علاوه بر کمک به ارتقای سلامت جامعه جهانی معرف خوبی از علم و توانمندی ایرانیان در جهان‌می‌باشد.
وی در پایان ضمن اشاره به فعالیت‌های‌علمی‌-پژوهشی جمعیت هلال‌احمر به ویژه نشریات علمی این دستگاه تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز آمادگی خود را جهت هماهنگی و همکاری علمی -‌ عملیاتی با جمعیت هلال‌احمر اعلام‌ می‌دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی