[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

مدیر عامل برق فارس: صنعت برق فارس و بوشهر موفق شد در روز پیک شبکه ، کاهش بار داشته‌باشد ، روزنامه شیراز نوین

با حضورمهندس عبدالعزیز کریمی مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای‌فارس، معاونان و مدیران از کارشناسان فعال و اثر بخش در کاهش پیک بار سال 98 تقدیروتشکر  به عمل آمد. 
به گزارش دفترروابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای‌فارس، مهندس عبدالعزیز کریمی مدیر عامل این شرکت گفت: در راستای اقدامات کاهش پیک بار و مدیریت سمت تقاضا در ایام اوج بار شبکه سراسری، صنعت برق فارس و بوشهر  در برنامه مدیریت مصرف پیک  سال‌جاری (با استناد به  آمار و ارقام  اعلام شده توسط شرکت توانیر)  موفق گردید با اجرای برنامه‌ها‌ و تدابیر از پیش تعیین شده،  به میزان 956 مگاوات یعنی  معادل 28 درصد مدیریت مصرف کل کشوردر روز پیک شبکه، کاهش بار داشته‌باشد، این در حالی است که سقف سهمیه تعیین شده  407 مگاوات بوده است.  
وی در ادامه افزود: این اقدام مهم به این مفهوم‌ می‌باشد که صنعت برق فارس و بوشهر توانسته است با اجرای برنامه‌ها‌ و راهکارهای مدیریتی به میزان 780 میلیون یورو نیروگاه مجازی احداث کند. 
در ادامه مهندس حمزه روغنیان معاون بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای‌فارس  از تمامی همکارانی که به نوعی درعبور از تابستان سال‌جاری تلاش و مشارکت داشتند تقدیر و تشکر به عمل آورد و اظهار امیدواری کرد که در سال‌های آتی نیز، ضمن حفظ موقعیت موجود بتوانیم  به دستاوردهای عالی‌تری دست یابیم.
مهندس روغنیان در ادامه یادآور شد: ما در برق فارس به‌منظور ارائه راهکارهای تخصصی و کاهش پیک بار سال 99 تا کنون جلسات متعددی را با مسئولان صنعت برق فارس و بوشهربرگزار کرده‌ایم تا برای سال آتی بتوانیم اقدامات لازم در خصوص مدیریت مصرف ارائه دهیم. 
دکترآسیایی معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات برق فارس نیز از تلاش یک یک پرسنل و حمایت مجموعه مالی و پشتیبانی شرکت تقدیر و تشکر کرد. 
وی به طرح‌ها‌ و برنامه‌های‌تدوین شده مدیریت مصرف برق اشاره کرد و اظهار داشت: شرکت برق منطقه‌ای‌فارس  با برگزاری جلسات مختلف توجیهی با مدیران صاحبان صنایع و اجرای آیین‌نامه‌ها ‌و دستورالعمل‌های‌ابلاغی از طرف شرکت توانیر، نظیر اجرای طرح‌های تعطیلات و تعمیرات سالانه وطرح ذخیره عملیاتی در فصل تابستان، همچنین هماهنگی با شرکت‌های‌توزیع و اجرای طرح فراسامانه هوشمند اندازه‌گیری و مدیریت انرژی (فهام) تمام توان خود را درراستای تأمین برق پایدار و مطمئن بکار خواهد گرفت. 
براساس گزارش ارسالی  درپایان مراسم مزبور،  از کارشناسانی که در کاهش پیک بار تابستان 98 تلاش چشمگیر داشتند با اهداء لوح تقدیر، قدردانی به عمل آمد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی