[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۴
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: قول دادند پاداش ملی‌پوشان فوتسال پرداخت شود، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت که حیدر بهاروند و ابراهیم شکوری قول داده‌اند پاداش بازیکنان تیم ملی فوتسال پیش از مسابقات قهرمانی آسیا پرداخت شود.
محمد ناظم‌الشریعه در گفت‌و‌گو خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره برنامه‌ریزی کمیته فوتسال برای بازی‌های تدارکاتی تیم ملی پیش از آغاز مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: کمیته فوتسال خیلی این مسئله را پیگیری می‌کند، اما زمان این بازی خیلی بد است و باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. خود ما هم پیگیر این موضوع هستیم.
وی در پاسخ به این پرسش که «کادر فنی تیم ملی بازی دوستانه را برای چه تاریخی برنامه‌ریزی کرده است؟»، گفت: ما که نمی‌توانیم در فیفادی بازی کنیم، ولی بین تاریخ 20 تا 25 بهمن ماه در تلاش هستیم تا یک بازی انجام دهیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد حریفان احتمالی ایران برای بازی دوستانه، تصریح کرد: دو تیم پیشنهاد شده که یکی از آنها تیمی‌ آفریقایی است و دیگری تیمی ‌اروپایی. البته حقیقت این است که تیم‌های اروپایی بعد از جام ملت‌های اروپا خیلی انگیزه‌ای برای بازی دوستانه ندارند. تاریخ پیشنهادی ما هم دقیقاً 10 روز بعد از این مسابقات است و همین کار را سخت می‌کند.
«با استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون فوتبال آیا پرداخت پاداش بازیکنان و برنامه‌های تیم ملی با مشکل روبه‌رو نمی‌شود؟» ناظم‌الشریعه در واکنش به این پرسش گفت: ما برنامه‌هایمان را پیگیری کردیم. دو روز پیش هم در جلسه کمیته فنی حضور داشتم و در این مورد صحبت کردم. ظاهراً شکوری (سرپرست دبیرکلی فدراسیون) جلساتی برای پیگیری مطالبات گذاشته است. کارها در حال انجام است و امیدوارم پیش از مسابقات قهرمانی آسیا پاداش‌ها پرداخت شود.
ناظم‌الشریعه در واکنش به این پرسش که آیا با حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال درباره پاداش بازیکنان صحبت کرده است یا خیر، گفت: بله، با بهاروند هم صحبت کردم. او هم تأکید کرد مهم‌ترین کار فدراسیون همین است که پاداش بازیکنان فوتسال پرداخت شود. شکوری هم گفت تمام تلاشش را می‌کند تا بچه‌ها با روحیه بهتر در تمرینات شرکت کنند.
وی در پایان یادآور شد: در جایی نوشته بودند من گفته‌ام که بازیکن چپ پا در تیم ملی نداریم! من گفتم چپ پا کم داریم، نه اینکه نداشته باشیم. چپ پای تخصصی یعنی اینکه بازیکن در اندازه تیم ملی باشد. الان ما یک سال است با مهدی کریمی‌ کار می‌کنیم. قدرت بهادری هم بازیکن بسیار باتجربه‌ای است. بعضی پست‌ها در تیم پاشنه آشیل هستند، مثل دروازه‌بان. اگر تیمی ‌دروازه‌بان خوب نداشته باشد، راحت گل می‌خورد. دیگر پست‌ها هم همین است. ما باید تلاش کنیم نقاط ضعفمان را به نقاط قوت تبدیل کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی