[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

شکست مهابادی در نیمه مربیان، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: در مهم‌ترین دیدار هفته نخست از دور برگشت لیگ دسته اول فوتبال ایران، تیم فجر سپاسی شیراز در ورزشگاه شهید دستغیب میزبان آلومینیوم اراک بود و در پایان در مقابل این تن به شکست داد.
این مسابقه از ساعت ۱۴ دیروز آغاز شد. فجر سپاسی با ترکیب سعید جلالی‌راد، حمید جوکار، اکبر بختیاری، امیر شبانی، امیرحسین صدقی، اسماعیل بابایی، علی‌اکبر حیدرنیا، میلاد غریبی، محمد حسین کریم زاده، میلاد احمدی و بابا محمدی به میدان آمدند.
کیفیت بازی از همان ابتدا بسیار پایین بود و دو تیم به ندرت خطری روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند. در دقیقه ۲۵ سعید خردمند، مهاجم شیرازی آلومینیوم با سعید جلالی راد تک به تک شد؛ اما این فرصت طلایی را با فرستادن توپ به بالای دروازه از دست داد.
در دقیقه ۳۶ اولین موقعیت فجری‌ها تبدیل به گل شد. یک و دوی دیدنی کریم‌زاده و غریبی باعث شد کریم‌زاده با دروازه‌بان حریف تک به تک شده و با یک ضربه دقیق دروازه را باز کند. در دقیقه ۴۰ سید مهدی حسینی، بازیکن تیم آلومینیوم نیز یک موقعیت مناسب را از دست داد. همچنین در دقیقه ۴۲ ارسال ضربه آزاد توسط اسماعیل بابایی با ضربه سر علی‌اکبر حیدرنیا می‌رفت وارد دروازه حریف شود؛ اما سجاد بیرانوند، دروازه‌بان آلومینیوم با یک واکنش خوب توپ را به کرنر فرستاد و در نهایت، نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود فجری‌ها به پایان رسید.
در نیمه دوم، رسول خطیبی سرمربی تیم آلومینیوم اراک، تیمش را با دو تغییر به میدان فرستاد و روند بازی را تغییر داد.
محمدحسین کریم‌زاده، بازیکن تکنیکی فجرسپاسی در دقایق ۴۸ و ۵۰ دو موقعیت خوب گل‌زنی را از دست داد. در دقیقه ۵۴ ایوب کلانتری به جای میلاد احمدی مصدوم وارد زمین شد؛ اما یک دقیقه بعد ارسال یک سانتر از جناح چپ دروازه فجرسپاسی با ضربه سر ابوالفضل عکاشه به گل تساوی تبدیل شد.
در ادامه، بازی ضعیف فجری‌ها ادامه یافت تا این که در دقیقه ۶۸ روی یک ضد حمله، توپ به سعید خردمند رسید و او با یک ضربه زیبا توپ را به زیر تیرک افقی فجری‌ها کوبید تا حساب کار دو بر یک به سود میهمان شود. در دقیقه ۷۱ ضربه سر بابا محمدی روی ارسال امیرحسین صدقی در دستان سجاد بیرانوند قرار گرفت. یک دقیقه بعد، رامتین سلیمان‌زاده مدافع پیش‌تاخته آلومینیوم می‌توانست دروازه فجر را باز کند؛ اما ضربه سر او به شکل خطرناکی از بالای دروازه بیرون رفت.
در دقیقه ۷۳ مهابادی دست به تعویض دوم زد و محمد امینی را به جای حمید جوکار وارد بازی کرد. در دقیقه ۷۴ ضربه دیدنی میلاد غریبی با واکنش خوب دروازه‌بان آلومینیوم راهی کرنر شد. بهروز هوشمند در دقیقه ۷۶ به جای علی‌اکبر حیدرنیا وارد بازی شد و در خط حمله در کنار بابا محمدی قرار گرفت. هوشمند در دقیقه ۸۱ می‌توانست گل تساوی را به ثمر برساند؛ اما ضربه سر او از کنار دروازه به بیرون رفت. آخرین موقعیت فجری‌ها در دقیقه ۸۹ ایجاد شد؛ اما این فرصت هم با دفع توپ مدافعان آلومینیوم از روی خط دروازه از دست رفت. در نهایت و پس از ۸ دقیقه وقت تلف شده، بازی با پیروزی دو بر یک آلومینیوم به پایان رسید.
این اولین شکست خانگی فجری‌ها در این فصل بود. با این نتیجه، تیم تحت هدایت داوود مهابادی با امتیاز ۳۳ باقی ماند و با توجه به پیروزی تیم‌های گل ریحان البرز و نود ارومیه، به رتبه چهارم جدول سقوط کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی