[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

دعوت از ١١ بازیکن فارس به تیم‌های ملی فوتبال پایه، روزنامه شیراز نوین

هفت بازیکن از فارس به تیم ملی زیر ١٣ سال، دو بازیکن به تیم ملی زیر ١٤ سال و دو بازیکن به تیم ملی نوجوانان دعوت شده‌اند. محمدجواد اسعدی، امین قره گزلو، شهاب خانپور، پارسا برزگرلو، محمد امین سیفی، محمدرضا صفروندی، امیررضا مزارعی به تیم ملی زیر ١٣ سال، علی رحمان‌نژاد و رضا میر احمدی به تیم ملی زیر ١٤ سال و علی‌اکبر رنجبر و سبحان نادری به تیم ملی نوجوانان (زیر ١٦ سال) دعوت شدند که همگی از استان فارس هستند.
فرود آصف‌نخعی، مسئول کمیته استعدادیابی هیئت فوتبال استان، با بیان اینکه فارس با تعداد هفت بازیکن در رده زیر ١٣ سال، بیشترین تعداد دعوت شده به تیم ملی را بین استان‌های کشور دارد، ادامه داد: سرمربی تیم ملی فوتبال نونهالان زیر ١٣ سال، اسامی ‌۳۰ بازیکن دعوت شده به اردوی این تیم را منتشر کرد که بین آنان نام هفت بازیکن نونهال استان فارسی به چشم می‌خورد. این اردو از روز دوشنبه شانزدهم دی ماه در شهرستان جم از توابع استان بوشهر آغاز شده است و تا نوزدهم همین ماه ادامه دارد.
آصف نخعی با اشاره به اینکه فوتبال استان در بخش پایه استحقاق بیشتری دارد، گفت: اگر این بچه‌ها به تیم ملی دعوت شده‌اند، حاصل تلاش و توجه کل فوتبال پایه به موضوع استعدادیابی است. امیدواریم  بازیکنان ما در تیم ملی خوش بدرخشند و بتوانند شایستگی جوانان این خطه را بیشتر به رخ بکشند. از کل جامعه فوتبال برای اعتماد به این شیران جوان باید استفاده کرد تا بتوانیم در ادامه در راستای اعتلای فوتبال فارس گام برداریم.
مسئول کمیته استعدادیابی هیئت فوتبال فارس ادامه داد: در حال حاضر دو بازیکن فارسی در اردوی تیم ملی نوجوانان زیر نظر حسین عبدی، سرمربی این تیم در این اردو حضور دارند که برای شرکت در مسابقات جهانی آماده می‌شوند.
وی همچنین در ارتباط با دعوت شدگان به تیم ملی زیر ١٤ سال نیز اضافه کرد: این اردو از ١٨ تا ٢٢ دی ماه در مرکز ملی فوتبال در تهران برگزار خواهد شد که دو نماینده از فارس با دعوت شدن به این اردو در جمع ملی‌پوشان حضور خواهند داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی