[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

وزیر راه خبر داد: امنیت پرواز در آسمان ایران برقرار است ، روزنامه شیراز نوین

وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که پروازهای بین‌المللی به مقصد ایران و پروازهای عبوری بر فراز آسمان این کشور در حالت عادی برقرار است و تنها آمریکا و سنگاپور پروازهای‌ خود را به ایران و عراق ممنوع کرده‌اند که سهم چندانی در این زمینه ندارند.
به گزارش ایسنا، درپی پاسخ قاطع موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حمله تروریستی چند روز قبل آمریکا که به شهادت سردار سلیمانی منجر شد، برخی کشورها و شرکت‌های هواپیمایی آن‌ها در پی تشدید تنش‌ها‌در خاورمیانه اعلام کردند که پروازهای خود بر فراز آسمان ایران و عراق و پروازهایشان را به مقصد تهران و بغداد را ممنوع، متوقف یا تعلیق کرده‌اند.
محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهارکرد: آسمان ایران امن است و مشکلی برای پروازهای ایران نداریم چرا که در حالت عادی و طبیعی این پروازها در حال انجام است.
وی با بیان اینکه تنها آمریکا و سنگاپور پروازهای خود را ممنوع کرده اند، افزود: اگر کسی چنین خبری منتشر کرده، یک اقدام خاص از یک مرجع خاص است. دستوری که آمریکایی‌ها صادر کرده‌اند برای هواپیماهای خودشان است.
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: از پروازهای لغو شده به مقصد بغداد و اطلاعیه‌های صادر شده در این زمینه خبری ندارم اما کشورهای مذکوری که پروازهای خود را به ایران ممنوع یا لغو کرده‌اند سهم چندانی در پروازهای عبوری نداشته‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی