[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

حمله موشکی ایران مقدماتی بود ، روزنامه شیراز نوین

رئیس بسیج رسانه فارس عنوان کرد: حمله موشکی بامداد دیروز جمهوری اسلامی ایران به پایگاه‌های آمریکا، مقدمه انتقام‌های بعدی است. مصطفی اژدری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به پخش مستقیم سخنرانی رهبر معظم انقلاب  در صبح چهارشنبه پس از حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکا در عین‌الاسد عراق، گفت: این سخنرانی حاوی پیام مهمی بود و رهبر ما با صلابت، دیدگاه خود را اعلام کردند.
او ادامه داد: اتفاق بامداد دیروز جمهوری اسلامی ایران علیه آمریکا، به عنوان انتقام خون سردار سلیمانی، بر اساس اعلام قبلی و رسمی مقامات حاکمیتی و نظامی جمهوری اسلامی ایران انجام شد و مطابق با منشور ملل متحد بود.
رئیس بسیج رسانه فارس ادامه داد: قبلاً موضع جمهوری اسلامی ایران  از طریق فرمانده معظم کل قوا مبنی بر چگونگی مقابله با هر اقدامی از سوی دولت بیگانه علیه جمهوری اسلامی اعلام شده بود و ایشان اعلام کرده بودند که اگر دشمن یکی بزند، ده تا می‌خورد و در واقع این دکترین جدید نظامی حضرت آقا بود. اژدری اضافه کرد: طی روزهای اخیر به صراحت اعلام شده بود که سپاه و مجموعه حاکمیت انتقام سختی را خواهند گرفت و حمله بامداد دیروز جمهوری اسلامی به پایگاه‌های آمریکا در عراق، به عنوان مقدمه‌ای برای انتقام‌های بعدی است.
او تصریح کرد: اکنون منتظر حماقت دشمن هستیم و در صورت انجام آن، تمام اهداف استراتژیک آنها توسط جمهوری اسلامی و هم‌پیمانانش در منطقه با خاک یکسان خواهد شد و برای همیشه شاهد برچیده شدن رژیم منحوس  آمریکایی در منطقه غرب آسیا خواهیم بود. رئیس بسیج رسانه فارس ادامه داد: کفتارهای جسدخوار منطقه نظیر رژیم صهیونیستی که همیشه سنگ آمریکا را به سینه می‌زنند، اعلام کردند که در ترور حاج قاسم هیچ نقشی نداشتند و دولت‌های غرب‌زده خلیج فارس هم که اعتماد به جبهه استکبار داشتند، امروز ملتمسانه از جمهوری اسلامی ایران تقاضا دارند که با آنها کاری نداشته‌باشد. اژدری خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران برابر با سیاست‌های خود، اعلام کرده که اگر دولتی خاک خود را برای حمله به جمهوری اسلامی ایران به عنوان پایگاه در اختیار دشمن و به طورخاص آمریکا قرار دهد، هیچ انتظاری از ایران نداشته‌باشند. او یادآور شد: پایگاه عین‌الاسد بزرگترین پایگاه هوایی ایالات متحده آمریکا در منطقه غرب آسیا بود که بیشترین دلارهای آمریکا برای تجهیز و خرید امکانات و استقرار سامانه‌های مختلف در آن هزینه شده بود و امروزشاهد بودیم که تمام موشک‌های شلیک شده از سوی جمهوری اسلامی ایران رأس همان ساعتی شلیک شدند که سردار سلیمانی را به شهادت رساندند، بدون هیچ مشکلی از سامانه‌های به اصطلاح فوق پیشرفته ایالات متحده آمریکا پس از گذر از چندین پایگاه نظامی از آسمان عراق عبور کردند و در آخرین پایگاه که همان عین‌الاسد است با موفقیت فرود آمدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی