[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

توقف تورم ، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: روزانه قیمت ١۶٧ قلم کالای ضروری رصد و اعلام می‌شود. حمیدرضا ایزدی چهارشنبه ۱۸ دی در شورای اداری استان بیان کرد: بیش از ١٨ هزار و ٧٣٩ بازرسی از واحدهای صنفی استان انجام شده که بیش از هزار و ٨٣۵ پرونده تخلف واحدهای صنفی محرز شده است.
او افزود: از میان پرونده‌های شکایات و تخلفات واحدهای صنفی هزار و ۵١٠ پرونده بررسی شده و برای یکهزار و ٢٨٨ پرونده حکم صادر شده و واحدهای متخلف ٨٨٠ میلیون تومان جریمه شده‌اند. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با تأکید بر این که هیچ افزایش قیمتی در مایحتاج مردم رخ نداده است، بیان کرد: برای تأمین مایحتاج مردم هزارتن میوه که تأمین‌کننده نیاز انتهای سال است در حال عقد قرارداد هستیم و کنترل بازار انتهای سال نیزدر دستور کار قرار گرفته است. ایزدی در خصوص بازرسی از بازار نیز خاطرنشان کرد: در آبان ماه سه هفته به صورت شبانه‌روزی نسبت به رصد بازار اقدام شده  و طی دو ماه گذشته تاکنون بازار روزانه رصد می‌شود.
او افزود: کنترل بازار توسط بازرسان این سازمان در حال انجام بوده و نگاه ویژه  بازرسی در میدان میوه و تره بار در حال انجام است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس ادامه داد: تأمین آرد، گوشت گرم و گوشت مرغ انجام شده و بازرسی از انبارهای مختلف استان نیز انجام شده است. ایزدی در خصوص عرصه گاز مایع نیز عنوان کرد: بازرسی از ١٣ شرکت عرضه کننده گاز مایع در استان انجام شده و در زمان عرضه نیز سعی شده تا با حضور بازرسان این سازمان مشکلات پس از عرضه به حداقل برسد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی