[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۰
  • دوره جدید

حمله به پایگاه آمریکا در عین‌الاسد یک سیلی بیشتر نبود، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس مسئول سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس عنوان کرد: حمله به پایگاه آمریکا در عین‌الاسد توسط موشک‌های جمهوری اسلامی ایران یک سیلی بیشتر نبود.
سرهنگ محمدجعفر دوستدار در گفت‌‎وگو با ایسنا، با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در صبح سه‌شنبه ۱۸ دی، خاطرنشان کرد: پیام حضرت آقا بسیار روشن و حاوی دو نکته اساسی بود.
او ادامه داد: نخستین نکته این است که اقدام جمهوری اسلامی ایران در بامداد دیروز با حمله موشکی به پایگاه آمریکا در عین‌الاسد یک سیلی بیشتر نبود و دوم اینکه خارج از فضای انتقام که جای خود دارد، باید آمریکا از منطقه بیرون برود.
مسئول سازمان فضای مجازی سپاه فجر فارس عنوان کرد: آمریکا با شهادت سپهبد سلیمانی باید بساط فنته‌گری خود را در منطقه جمع کند.
دوستدار با تصریح بر اینکه منطقه غرب آسیا به برکت خون حاج قاسم از وجود آمریکا و هم‌پیمانانش پاک خواهد شد، گفت: رهبرمعظم انقلاب مانند همیشه شجاعانه و حکیمانه سخن گفتند و ما نیز به عنوان سرباز گوش به فرمان ایشان خواهیم بود.
او با تأکید بر اینکه مردم ما باید قدر چنین رهبری را بدانند، چرا که هیچ کجای عالم نظیر ایشان وجود ندارد، گفت: امروز و پس از وقایع اخیر باید با دشمن‌شناسی، شناخت نقشه‌های دشمن و رصد آن نقشه‌ها، نسبت به برنامه‌ریزی صحیح اقدام کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی