[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

اولویت در برنامه سفرها تأمین اعتبار است، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس گفت: سفرهای شهرستانی به شهرستان‌های‌استان فارس با هدف شناسایی پروژه‌های‌مهم برای در اولویت قرار گرفتن جهت تأمین اعتبار انجام‌ می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، دکتر حسن نوروزی که (سه شنبه مورخ ۱۷/۱۰/۹۸) در جریان هجدهمین سفر شهرستانی خود و در جمع کارکنان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشت درمانی فسا سخن‌می‌گفت، تصریح کرد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، تلاش خود را برای به سرانجام رساندن پروژه‌های‌نیمه تمام در سطح ۳۶ شهرستان استان فارس بکار گرفته است.
بنا به گفته این مقام مسئول، پروژه تکمیل ساختمان و تجهیز بیمارستان امام حسین(ع) شهر فسا، پروژه تأمین آب آشامیدنی شهر فسا از سد رودبال و همچنین پروژه احداث بزرگراه شیراز- فسا- داراب- کهگم از جمله پروژه‌های‌ مهم شهرستان فسا‌ می‌باشد که تلاش شده در سفر آتی ریاست‌جمهوری به استان فارس، مشکل اعتباری آن‌ها‌ رفع گردد. 
دکتر علی اصغر خالقی ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشت درمانی شهرستان فسا نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و خدمات ارزشمند انجام گرفته در این دانشگاه در حوزه‌های‌مختلف، خواستار توجه ویژه برای حل مسائل و مشکلات پیشروی دانشگاه شد.
خانم فنایی معاون برنامه‌ریزی فرمانداری شهرستان فسا نیز طی سخنانی مسائل و مشکلات پروژه‌های‌ این شهرستان را بیان کرد. از مهم‌ترین درخواست‌های‌ معاون فرماندار شهرستان فسا در این جلسه‌ می‌توان به مشکل ساختمان بخشداری‌های ‌این شهرستان و همچنین مشکلات شهرک صنعتی فسا اشاره کرد.
لازم به ذکر است، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشت درمانی شهرستان فسا با قدمتی حدود ۴۰ سال، توانسته است در دو سال اخیر به عنوان دستگاه برتر در برنامه‌ریزی عملیاتی و تعهد به برنامه‌ها‌عمل نماید.
یادآور‌می‌شود، هجدهمین سفر شهرستانی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس در حالی دقایقی پیش به اتمام رسید که حدود ۴۶ روز از انتصاب دکتر نوروزی به عنوان سکاندار سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس‌می‌گذرد و تاکنون پروژه‌های‌مهم عمرانی و طرح‌های‌تأثیرگذار اقتصادی نیمی از شهرستان‌های‌استان فارس (لامرد، مهر، جهرم، خفر، لارستان، گراش، اوز، خنج، فیروزآباد، قیروکارزین، فراشبند، سروستان، استهبان، نی‌ریز، بختگان، داراب، زرین‌دشت و فسا) را مورد بازدید قرار داده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی