[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

از وزیر ورزش درخواست می‌کنم حواشی ژیمناستیک را برطرف کند، روزنامه شیراز نوین

ملی‌پوش ژیمناستیک ایران و ورزشکار قهرمان شیرازی گفت: کمتر از یک گام تا المپیک ۲۰۲۰ توکیو فاصله دارم، اما حواشی به قدری زیاد شده که شاید به مسابقات کسب سهمیه نروم.
به گزارش پایگاه خبری ورزش در پارس به نقل از تسنیم، سعیدرضا کیخا ملی‌پوش ژیمناستیک ایران که به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو نزدیک است، درباره آخرین شرایط آمادگی‌اش به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: این روزها تمرینات خوبی دارم و از آمادگی مناسبی برخوردار هستم. سال گذشته در سه رویداد کسب سهمیه شرکت کردم و توانستم امتیازات خوبی را به دست بیاورم و هم‌اکنون در رنکینگ جهانی در جایگاه بسیار خوبی قرار دارم. با تمام توان به دنبال ارتقای رنکینگم هستم، اما با حفظ همین رتبه نیز با توجه به قوانین کسب سهمیه، می‌توانم سهمیه المپیک را کسب کنم.
وی افزود: کسب سهمیه المپیک با اعزام به سه رویداد مهم جهانی محقق می‌شود، اما متأسفانه این روزها حواشی ژیمناستیک زیاد شده و نگرانم که این حواشی مانع حضور در این سه مسابقه مهم شود. آرزوی هر ورزشکاری رسیدن به المپیک و کسب مدال در آن است. من هم سال‌ها تلاش و سختی‌های زیادی را تحمل کرده‌ام تا به المپیک برسم، اما حالا که کمتر از یک گام تا المپیک فاصله دارم، حواشی به قدری زیاد شده که شاید به مسابقات کسب سهمیه نروم.
ملی‌پوش ژیمناستیک کشورمان عنوان کرد: از مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش که همیشه از حامیان و طرفداران ژیمناستیک بوده‌، تشکر می‌کنم و عاجزانه تقاضا دارم به عنوان بزرگ ورزش کشور، حواشی ژیمناستیک را حل و فصل و کمک کند تا خللی در اعزام به مسابقات کسب سهمیه المپیک وارد نشود.
کیخا گفت: کسب سهمیه و حضور در المپیک می‌تواند سرآغاز فصل جدیدی برای ژیمناستیک کشور باشد. مطمئنم که نقطه اشتراک و آرزوی تمامی ‌اعضای خانواده ژیمناستیک حضور در المپیک است. من به عنوان فرزند کوچکی از خانواده بزرگ ژیمناستیک که اعتبار و افتخارات کسب شده‌ام را مدیون حمایت‌های تک‌تک اعضای این خانواده هستم، تقاضا دارم در این برهه مهم زمانی با برقراری آرامش، بیش از پیش همراهی و حمایت کنند تا بتوانم نماینده ایران در المپیک باشم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی