[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

سرمربی ارژن شیراز: اگر سقوط نکنیم، قهرمان واقعی لیگ هستیم!، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: ارژن باز هم شکست خورد تا سرنوشتش به بازی پایانی گره بخورد. هفته بیست و پنجم و ماقبل پایانی رقابت‌های‌لیگ برتر فوتسال ایران، عصر سه شنبه با برگزاری هفت دیدار در شهرهای بندرعباس، ساری، ساوه، اهواز، مشهد، شاهین شهر و تبریز به انجام رسید و در مهم‌ترین بازی تیم ارژن شیراز در شاهین‌شهر تن به شکست داد.
در این مسابقه تیم ‌هایپر شاهین‌شهر نیمه اول را با برتری دو گله به رختکن رفت. در نیمه دوم اما هر تیم دو گل به ثمر رساند و در نهایت ارژنی‌ها ‌با حساب چهار بر دو تن به شکست دادند و برای سومین هفته پیاپی در امتیاز 23 باقی ماندند. دیروز آذرخش بندرعباس هم در زمین خود موفق به شکست شهروند ساری شد و با ارژن در امتیاز 23 برابر شد. البته ارژن به دلیل تفاضل گل بهتر همچنان در رتبه بالاتر قرار گرفته است. 
تیم‌های ‌شاهین کرمانشاه و اهورای بهبهان بازی‌هایشان را واگذار کردند. بدین‌ترتیب سقوط شاهین کرمانشاه قطعی شد و از بین ارژن، اهورا و آذرخش یک تیم دیگر راهی لیگ دسته یک فصل آینده خواهد شد.
در روز پایانی ارژن در شیراز باید با حفاری بازی کند. حفاری که دیروز در زمین خود مغلوب مقاومت البرز شد، شرایط صعودش به پلی آف به بازی آخر مقابل ارژن گره خورد. یعنی این تیم باید مقابل ارژن با تمام قوا و به قصد سه امتیاز بازی کند.! اهورا هفته آخر باید در زمین خود با فرش‌آرا دیدار کند و آذرخش هم در کرج میهمان مقاومت البرز خواهد بود.
حمیدرضا کمالی، سرمربی ارژنی‌ها پس از شکست مقابل ‌هایپر گفت: در دیدار مقابل ‌هایپرشهر شاهین شهر بازیکنان تیم ما اشتباهات فردی زیادی داشتند.
وی افزود: تیم ما جوان است و در این زمینه مشکل داریم، سایر تیم‌ها هم در شاهین شهر شکست خوردند؛ ولی دست ما از داشتن بازیکنان باتجربه خالی‌ست.
کمالی با اشاره به این که حمایتی از تیم ارژن شیراز در استان برای ماندن در لیگ برتر نمی‌شود، تصریح کرد: اگر تیم ما  در لیگ برتر فوتسال کشور ماندگار شود، فکر می‌کنم قهرمان واقعی لیگ باشیم؛ چون خیلی مشکلات داشتیم و ماندگار شدیم.
وی اظهار داشت: در دیدار امروز و سایر دیدارهای گذشته دست ما از بازیکنان خالی بود و بیشتر بازیکنان سال اولی بود در لیگ برتر بازی می‌کردند و بی‌تجربه بودند.
وی تصریح کرد: در کل با توجه به اشتباهات بازیکنان و شرایط تیم در این دیدار خوب بازی کردیم و به تیم ‌هایپرشهر شاهین شهر به دلیل این پیروزی خوب تبریک می‌گویم.
کمالی با بیان این که بیضایی یکی از بازیکنان تأثیرگذار ما در این دیدار به دلیل مصدومت حضور نداشت، افزود: این بازیکن در دیدار با مس سونگون دچار مصدومیت شد و فکر می‌کنم دیگر نمی‌توانیم از او استفاده کنیم. به گفته وی، مصدومیت این بازیکن ضربه بدی به تیم از لحاظ روحی و روانی بود.
دیدارهای هفته پایانی روز یکشنبه هفته آینده و از ساعت 17 آغاز خواهند شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی