[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

حضور پرشور و حماسی جامعه ورزش و جوانان فارس در مراسم بزرگداشت سردار شهید قاسم سلیمانی، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: جامعه ورزش و جوانان استان فارس در مراسم بزرگداشت سردار سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که عصر دیروز در سالن مجموعه ورزشی شهید دستغیب برگزار شد، حضوری پرشور و حماسی از خود به جا گذاشتند.
در این مراسم جمع کثیری از ورزشکاران و مسئولان ورزشی حضور داشتند.
از جمله شخصیت‌های برجسته حاضر در این مراسم، غلامحسین پیر.وانی بود. او دقایقی در وصف شهید سلیمانی سخنرانی کرد و گفت: حق سپهبد سلیمانی بود که این‌گونه از او تجلیل شود. او کاری کرد کارستان. زمانی که مربی تیم شهید سپاسی بودم، آقای سرهنگ قنبری به سوریه رفت. زمانی که برگشت به او گفتم از قاسم سلیمانی برایم بگو. گفت او اسوه اخلاق و جوانمردی است. او نمی‌گوید شما بروید من می‌آیم. خودش جلوتر از بقیه  می‌رود و می‌گوید شما هم بیایید. حسن بزرگ ایشان این بود که در محبت بدهکار مردم نبود. راستگو و درستکار بود. صداقت در رفتار و گفتار و کردار او بود که شد شهید قاسم سلیمانی. این شهادت مبارکش باشد. 
همچنین عنایت اله رحیمی، ‌استاندار فارس نیز در این مراسم دقایقی به صحبت با حضار پرداخت و با اشاره به اینکه  شهادت سردار سلیمانی آغاز جدیدی دراستقرار حق و حقیقت و بستری مناسب برای برچیدن ظلم  مستکبران علیه مستضعفان است، افزود: شهید قاسم سلیمانی سردار، سپهبد، استراتژیست و با رویی گشاده و نیز لبخندی دلنشین  داشت  و اقدام تروریستی آمریکای جهان‌خوار توهینی به غرور ملی مردم ایران بوده است.
استاندار فارس ادامه داد: مردم با همگرایی، وحدت و با هر نگاه، باور و در هرشهر و دیار در اقصی‌نقاط این سرزمین از آرمان‌های شهید سلیمانی حمایت می‌کنند. باید بر این باور بود که آنچه وی را آسمانی و نیز سردار دل‌ها کرده، نگاه ژرف و بلند و پایبندی به اخلاق است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی