[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

برگزاری مراسم گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مخابرات منطقه فارس، روزنامه شیراز نوین

مراسم بزرگداشت سردار دل‌ها، شهید سپهبد‌قاسم‌سلیمانی و هم‌رزمانش با حضور مهندس ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین حدائق، مدیران ارشد وجمع کثیری از پرسنل مخابرات منطقه فارس هم‌زمان با سایر مناطق مخابراتی در سطح کشور روز چهار شنبه مورخ ۱۸/۱۰/۹۸ در سالن آمفی‌تئاتر مخابرات منطقه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه فارس، مهندس ایزدی ضمن عرض تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت سردار بزرگ ایران و اسلام سردار سلیمانی اظهار داشت: حضور پُرشور مردم شریف سراسر کشور پهناورمان ایران اسلامی در  مراسم بزرگداشت و تشییع پیکر آن شهید ثابت کرد سردار سلیمانی سردار دل‌ها بوده و بر قلب  و روح مردم ایران نشسته است که اینگونه همه مردمان با قلب خود پیشقدم شدند و پیکر این شهید را همراهی کردند. مدیر منطقه فارس ضمن تقدیر از حضور پُر شور همکاران در مراسم گرامیداشت روز سه‌شنبه مورخ ۱۷/۱۰/۹۸، بیان داشت: عشق و علاقه به سردار از درون افراد سرچشمه ‌می‌گیرد و مردم ایران این عشق را به تصویر کشیدند. وی افزود: سردار سلیمانی در سال‌های بعد از جنگ در مقابل استکبار جهانی، آمریکای جهانخوار ایستاد و با شهامت و رشادت‌های ‌بی‌نظیرش مانع گسترش و نفوذ داعش در کشورمان شد. امید است، همه ما بتوانیم بخشی از زحماتش را جبران کنیم و این تنها یک راه دارد که  ادامه‌دهنده مکتب و تفکرش باشیم.
در ادامه حجت‌الاسلام حدائق، خطیب ارزشمند  استان فارس با اشاره به قدر و ارزش شهادت در تعالیم دینی ما اظهار داشت: در کلام خدا هر جا که سخن از ختم به خیر شدن زندگی است، به شهادت اشاره شده است، دقیقاً همان چیزی که در هرجا که سردار سلیمانی را درحال نیایش دیدیم از خداوند متعال طلب می‌کرد. وی افزود: پایان زندگی سردار سلیمانی بسیار زیبا  و شایسته‌اش بود. او با شهادتش تحول بسیار بزرگی درجهان اسلام بوجود آورد تمام دنیا در مورد او، رشادت‌ها و شهادتش صحبت می‌کنند. کار خدا و بزرگی سردار است که همه مردم به صحنه آمدند. عزتی که خداوند به سردار شهید سلیمانی داد به هیچ کس نداد چرا که  اُسوه اخلاص بود، سرباز اسلام بود و از همه عناوین دوری‌ می‌کرد و همه جا خود را سرباز اسلام معرفی ‌می‌کرد. حجت‌الاسلام حدائق با اشاره به از جان گذشتگی،  مجاهدت‌ها و  فداکاری‌های‌سردار سلیمانی بیان نمود: امنیتی که ما اکنون در سراسر کشور از آن بهره‌مندیم حاصل تلاش‌های‌ بی‌وفقه سردار‌ می‌باشد کسی که سال‌ها در شرق ایران با اشرار و قاچاقچیان موادمخدر مبارزه کرد و بعد به دستور مقام‌معظم رهبری برای مقابله با داعش به عراق و سوریه رفت و با مجاهدت خود  موفق به از بین بردن داعش در منطقه شد. 
وی در ادامه  اظهارداشت: شهادت سردار سلیمانی دارای خیرهای فراوانی برای کشورمان و منطقه نیزبود، اول از همه اینکه باعث تحبیب قلوب مردم ایران و کشورهای مسلمان شدو به اتحاد آنها  انجامید، دوم چهره واقعی استکبار جهانی و آمریکا برای همه مشخص شد و در آخر نیز منجر به تقویت قلب مسئولان ما برای خروج از عهدنامه برجام  و اخراج آمریکایی‌ها از سوی مسئولان عراق گردید.
این مراسم با قرائت قرآن مجلسی، پخش کلیپ  و عزاداری ادامه یافت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی