[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

سردار غیب‌پرور: تبدیل عین الأسد به عین الجسد عامل نابودی قدرت خیالی آمریکا است، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی (ع) گفت: تبدیل عین الأسد به عین‌الجسد نابودی قدرت خیالی آمریکا را به دنبال داشت.
به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامحسین غیب‌پرور در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه شیراز با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی بیان کرد: از جمله دستاوردهای که شهادت قاسم سلیمانی داشت می‌توان به اتحاد ملی، از بین رفتن فتنه‌های اخیر، ایجاد امید و نشاط در جامعه اسلامی و امید به آینده اشاره کرد.
وی افزود: کشورهای منطقه جرأت مقابله با آمریکا را نداشتند که اکنون این توان در آنان دیده می‌شود، افزایش تعاملات ایران در منطقه، ایجاد رعب و وحشت میان هم‌پیمانان آمریکا و انگیزه بیشتر برای نابودی اسرائیل از جمله دستاوردهایی است که خون شهید سلیمانی در جامعه ایجاد کرده است.
فرمانده قرارگاه امنیتی امام علی (ع) با اشاره به اینکه کسانی که در فتنه آبان به خیابان آمدند پیاده نظام آمریکا بودند، متذکر شد: ترامپ که خود فردی دروغگو است می‌گوید به دنبال صلح است اکنون ملت ایران باید هشیار باشند و فریب دروغگویان را نخورند.
او با اشاره به تخریب پایگاه عین الأسد خاطرنشان کرد: تخریب پایگاه عین الأسد به عنوان بزرگترین و مجهزترین پایگاه آمریکا در منطقه به گفته رهبری تنها یک سیلی کوچک به آمریکا بود.
او ادامه داد: تبدیل عین‌الأسد به عین‌الجسد نابودی قدرت خیالی آمریکا را به دنبال داشت.
سردار غیب‌پرور با تأکید بر اینکه در موج اول حمله تنها ١۵ موشک به سمت اهداف آمریکایی شلیک شد، عنوان کرد: هدف این موشک‌ها تنها تجهیزات آمریکایی بود و هدف این نبود که کسی کشته شود اما اگر می‌خواستیم می‌توانستیم بیش از ۵ هزار کشته در این حملات به آمریکایی‌ها بدهیم.
وی در توصیف شخصیت قاسم سلیمانی گفت: شهید سلیمانی علاوه بر خدماتی که در طول سالیان به انقلاب هدیه کرد در زمان جنگ نیز پیروزی‌های بسیاری به ارمغان آورد. غیب‌پرور ادامه داد: شهید سلیمانی در ولایت فقیه ذوب شده بود و ملاک تصمیم‌گیری‌های وی پیام و نگاه رهبری بود.
این پاسدار انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه قاسم سلیمانی سرباز ولایت فقیه بود در خصوص تشییع شهید سلیمانی عنوان کرد: مردم با شور و اشتیاق از پیکر شهید سلیمانی استقبال کردند و در تمامی شهرها شاهد بودیم که مردم برای همراهی این شهید آمدند و مطالبه مردمی نیز انتقام سخت از آمریکا است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی