[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۴
  • دوره جدید

فاز اول خط دوم آبرسانی‌به شیراز تا پایان سال به‌ بهره‌برداری ‌می‌رسد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس در بیستمین سفر شهرستانی خود، از به بهره‌برداری رسیدن فاز اول خط دوم آبرسانی به دوکوهک شیراز تا پایان سال خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، دکتر حسن نوروزی ظهر روز پنج‌شنبه مورخ ۱۹/۱۰/۹۸ و در جریان بیستمین سفر شهرستانی خود با حضور در ساختمان فرمانداری شهرستان مرودشت، با مهندس رهام پیکری فرماندار ویژه این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. فرماندار ویژه شهرستان مرودشت در این جلسه، گزارشی جامع از موقعیت جغرافیایی و وضعیت موجود شهرستان در حوزه‌های‌مختلف کشاورزی، اقتصادی، راه‌های‌ارتباطی، آموزشی، بهداشت و درمان، آب و ورزش ارائه داد و خواستار توجه ویژه رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس به رفع مشکلات اعتباری پروژه‌های‌نیمه‌تمام شهرستان مرودشت شد.
بازدید از پروژه بهسازی راه ورودی تخت‌جمشید (پیاده‌روسازی) به طول ۲/۵ کیلومتر، پروژه استخر دانش‌آموزی با پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصد، پروژه مجموعه ورزشی کارگران با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد، پروژه تکمیل بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی مرودشت با پیشرفت فیزیکی ۴۹ درصد و پروژه عملیات چهار خطه کردن محور پتروشیمی به درودزن با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد از مهم‌ترین پروژه‌هایی بود که رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس در جریان سفر به شهرستان مرودشت از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها‌قرار گرفت.  دکتر نوروزی در هوای بارانی، از نزدیک سد درودزن و خط یک انتقال آب از این سد به شهرهای شیراز، مرودشت و خرامه و همچنین ایستگاه پمپاژ و تصفیه‌خانه خط دوم آبرسانی به شیراز از سد درودزن را مورد بازدید قرار داد.
۳۵ کیلومتر خط اول آبرسانی به شیراز و مرودشت و خرامه از سد درودزن حدفاصل ایستگاه پمپاژ شماره یک (کیلومتر ۱۵سد درودزن) تا ایستگاه پمپاژ شماره ۲ (کیلومتر ۵۰ از سد درودزن) نیاز مبرم به نوسازی و بهسازی دارد که برای انجام این موضوع، به اعتباری بالغ بر۱۳۰میلیارد تومان نیاز است. ایستگاه پمپاژ و تصفیه‌خانه خط دوم آبرسانی به شیراز از سد درودزن نیز که فاز اول آن قرار است ۷۵۰ لیتر در ثانیه را تأمین نماید تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.
گفتنی است، نوسازی و بهسازی و اورهال ایستگاه‌های ‌شماره ۱و ۲و ۳ از دیگر خواسته‌های ‌مدیران این پروژه مهم بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی