[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

خون شهید سلیمانی جلوه‌های دیگری از ایستادگی را نمود داد، روزنامه شیراز نوین

دبیر اجرایی خانه کارگر استان فارس عنوان کرد که خون شهید سلیمانی موجب نمود جلوه‌های دیگر ایستادگی و مقاومت در قالب وحدت و انسجام بین گروه‌هایی مختلف ایرانی شد.
علی راستگو در گفت‌وگو با ایسنا، بیان کرد: شهید سپبهد سلیمانی به عنوان سربازی گمنام سال‌های زیادی برای حفظ کیان این مرز و بوم و بقای اسلام خالصانه تلاش کرد. او با بیان اینکه طی سال‌های اخیر مردم آشنایی بیشتری با این شهید بزرگوار پیدا کردند، ادامه داد: سردار سلیمانی صادقانه برای احیای نظم و انظباط و امنیت بیشتر کشور تلاش کرد.
این فعال کارگری خاطرنشان کرد: امروز پس از شهادت این شهید والا مقام یک انسجام و وحدت درونی با توجه به اخلاص ایشان در کشور ایجاد شده است.
راستگو با بیان اینکه خون شهید سلیمانی بزرگترین خدمت را به جامعه ما ایرانی‎ها کرد، افزود: همه دشمنان ما متوجه شدند که با خون وی کشور ما با ثبات‌تر و منسجم‌تر خواهد شد. او که اعتقاد دارد  شهید سلیمانی خون تازه‌ای در رگ‌های انقلاب جاری و ماندگاری انقلاب را تثبیت و بیمه کرد، گفت: با شهادت  سردار سلیمانی متوجه شدیم که مردم ما بسیار ریزبین و نکته‌سنج و با شور و شعور هستند و اسوه‌های مقاومت و ایثار هستند که چنین فرزندانی را تربیت می‌کنند و به جامعه تحویل می‌دهند. راستگو صداقت در کار و جهادی عمل کردن را راه حفظ این وحدت ایجاد شده در کشور ذکر و خاطرنشان کرد: ما باید بدانیم که راه انسجام این است که با صداقت کار کنیم و با مردم یکرنگ باشیم و این را سردار سلیمانی و شهدای پیش از او به ما یاد دادند. او با تأکید بر اینکه صادق بودن و ولایی کار کردن مسئولان موجب قرارگیری مردم پشت سر آنها می‌شود، عنوان کرد: دشمنان ما در صدد بودند تا با اقدامات فرهنگی روحیه مردم ما را به نحوی ضعیف کنند اما حضور مردم ما طی روزهای گذشته در راهپیمایی‌، مراسم عزاداری و تشییع شهید سپهبد سلیمانی در تمام دنیا طنین انداز شد و مردم ما با حضورشان ندای حفظ اقتدار به خاطر شهدا دادند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی