[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۹
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: توانستیم عدالت‌‌محوری را جاری و ساری کنیم، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: تکریم سر دار سلیمانی توسط مردم، معادلات سیاسی نظامی ‌دنیا را تغییر داد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب که در جلسه کارکنان اداره کل ورزش و جوانان فارس سخن می‌گفت، با اشاره به حضور میلیونی مردم ایران در مراسم وداع با سردار سلیمانی افزود: این حضور آن‌چنان با شور و شعور همراه بود که رسانه‌های جهان نیز چاره‌ای جز تغییر ادبیات خود در قبال جمهوری اسلامی‌ ایران نداشتند. وی با بیان اینکه تاریخ انقلاب اسلامی ‌پس از درگذشت امام خمینی(ره) و برگزاری مراسم تشییع ایشان شاهد یک وداع تاریخی دیگر با یکی از فرزندان خود بود، افزود: این شکوه تاریخی به اندازه‌ای بود که رسانه‌های معاند نیز نتوانستند آن را کتمان کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس ایجاد وحدت، وفاق و همدلی بین گروه‌های مختلف مردمی ‌و سیاسی را یکی از ثمرات خون شهید سلیمانی دانست و افزود: در طول چند روز گذشته به تاریخ ثابت شد که محبوبیت سپهبد سلیمانی محبوبیتی دیکته شده نیست؛ بلکه محبوبیتی است که با رگ و خون و پوست مردم عجین شده است.
کامیاب حضور گسترده مردم در مراسم‌ مربوط به این شهید را پیامی ‌معنادار به دشمنان ایران و انقلاب ارزیابی کرد و گفت: نقشه‌های تمام آنهایی که برای اقتصاد، فرهنگ و... این مرز و بوم از راه‌های مختلف نظیر حمایت از تروریسم برنامه‌ریزی کرده بود، با این حضور میلیونی بخش برآب شد.
وی با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران در انتقام از خون این شهید بزرگوار افزود: حمله نظامی ‌تنها بخشی از پروژه انتقام سخت است.
کامیاب گفت: شکست نقشه‌های استعمارگرایانه آمریکا در منطقه، بخشی از آرمان‌های سردار سلیمانی بود که حالا با خروج این اشغالگران از منطقه تحقق می‌یابد.
وی این خروج را بخش دیگری از پروژه انتقام سخت دانست.
کامیاب در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به عملکرد خوب مجموعه اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، نتیجه این عملکرد را نگاه ویژه وزارتخانه به فارس دانست و افزود: در کنار این توجه ویژه، توسعه تاریخی زیرساخت‌ها که منتج به ارائه خدمات بهتر و بیشتر به شهروندان می‌شود نتیجه مهم این عملکرد است. مدیرکل ورزش و جوانان فارس تقویت روحیه همفکری و کار تیمی ‌را لازمه تداوم موفقیت‌های مجموعه اجرایی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان در سراسر استان دانست و گفت: وفاداری، احساس مسئولیت اجتماعی، صداقت و راستگویی، انصاف و برابری و امانتداری از جمله خصایل نیکی است که کارکنان اداره کل ورزش و جوانان فارس با دارا بودن آنها زمینه موفقیت‌های چند سال اخیر را برای ورزش فارس فراهم کردند.
کامیاب افزایش ۱.۵ برابری تعداد بیمه شدگان ورزشی افزایش ۱۲ برابری اعتبارات عمرانی و افزایش دو و نیم برابری اعتبارات هزینه‌ای را تنها بخشی از موفقیت‌های اداره کل ورزش و جوانان فارس در چند سال اخیر دانست و گفت: معاونت‌های اداره کل در سه حوزه پشتیبانی مالی فرهنگی و جوانان و توسعه ورزش قهرمانی با ارزشیابی دقیق عملکرد کارکنان، اخلاقی کردن، هدف‌های اداره کل و برخورد عقلانی و روشمند در مواجهه با مسائل مرتبط با برنامه‌های توسعه محور اداره کل توانستند عدالت‌محوری را در نقاط مختلف اداره کل ورزش و جوانان جاری و ساری کنند.
وی نقد سازنده را زمینه‌ساز توسعه و تسریع در امر پیشرفت دانست و با بیان اینکه در اجرای برنامه‌های اداره کل، از نقدهای سازنده استقبال کرده و می‌کنیم افزود: نگاه بلندمدت کارکنان به مقوله کار می‌تواند زمینه‌ساز ظهور و بروز رفتارهای اخلاقی و ایجاد صمیمیت بین اجزای مختلف اداره کل باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی