[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

برای بازگشت یزدانی به تشک عجله‌ای نداریم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد تأکید کرد: نگاه جدی به کسب سهمیه‌های باقی مانده برای حضور در المپیک داریم. غلامرضا محمدی در حاشیه رقابت‌های کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از قبل این را پیش‌بینی می‌کردم که با توجه به حضور نیافتن کشورها، جام تختی بیشتر جنبه داخلی داشته باشد و به همین دلیل سعی کردیم به اکثر کسانی که در رقابت‌های مختلف بودند، برای حضور در جام تختی مجوز بدهیم. سطح رقابت‌های جام تختی به خصوص میان کشتی گیران ایرانی بسیار بالا بود و به غیر از چند نفری که معاف بودند و کشتی نگرفتند، فکر می‌کنم که سطح رقابت‌ها خوب بود و امیدوارم برای تیم ملی کشورمان مؤثر باشد.
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره حضور تعداد زیادی از جوانان آزادکار در جام تختی نیز خاطرنشان کرد: به شخصه نگاه خاصی به جوانان دارم و اگر قرار است کشتی ما یک المپیک بعد و حتی تا دو المپیک، مسیر همواری داشته باشد و به پایداری و ثبات برسیم و آینده را به دست بیاوریم، ناچاریم به جوانان میدان بدهیم.
محمدی همچنین در خصوص مصدومیت حسن یزدانی و علیرضا کریمی ‌نیز گفت: یزدانی شرایط خوبی دارد و روزبه‌روز بهتر می‌شود. عصا را کنار گذاشته و ان‌شاءالله همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد، از نیمه دوم بهمن ماه تمرینات خود را آغاز خواهد کرد و البته عجله‌ای هم برای آمدن او روی تشک کشتی نداریم. شرایط علیرضا کریمی ‌و کامران قاسمپور نیز به همین گونه است و امیدوارم مشکلی برای رسیدن نداشته باشد.
وی در پایان گفت: همه باید به خاطر کشتی کمک کنیم؛ چرا که کشتی از همه چیز مهم‌تر و بزرگ‌تر است و هیچ چیزی بهتر از آرامش و تمرکز نیست و با توجه به اینکه ما چهار تا سهمیه نگرفتیم. اکنون باید هم قهرمانی آسیا را ببینیم و هم نگاه جدی ما به کسب سهمیه باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی