[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

عضو شورای شهر شیراز خادم گردشگری و زیارت شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل پست فارس با انتشار تمبر یادبودی از خانم سولماز دهقانی، عضو شورای اسلامی ‌شهر شیراز، وی را خادم گردشگری و زیارت معرفی کرد.
به گزارش اداره کل پست فارس، این نخستین بار است که یک بانو در استان فارس به عنوان خادم گردشگری و زیارت معرفی شده و عکس وی در قالب تمبر چاپ و منتشر می‌شود. مدیرکل پست فارس گفت: گردشگری محور توسعه بوده و پست برای تبیین ظرفیت‌های گردشگری و توریستی فارس و شیراز برنامه ویژه‌ای تدوین کرده است. محسن مفتح روز پنجشنبه در آیین معرفی خادم گردشگری و زیارت شیراز افزود: خوشبختانه  کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی ‌شهر شیراز در جهت ارتقای شاخص‌های گردشگری توریستی و زیارت، حرکت‌های رو به جلویی انجام داده است. وی ادامه داد: پست فارس نیز آماده همکاری با کمیسیون گردشگری و زیارت شورا و شهرداری شیراز به منظور معرفی  زیرساخت‌ها و بهره‌مندی از ظرفیت‌های خدماتی، گردشگری و اقامتی  است.
رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی ‌شهر شیراز هم گفت: ابتکار پست در انتخاب خادمان و سفیران در فارس حرکت ارزشمند و ماندگاری است. سولماز دهقانی افزود: تمام بخش‌ها باید برای معرفی ظرفیت‌های شیراز تلاش کنند و پست فارس در قالب چاپ تمبر در تبیین این مهم پیشتاز شده است. وی ادامه داد: شورا و شهرداری شیراز از هرگونه طرح در جهت ارتقای شاخص‌های گردشگری شیراز حمایت و پشتیبانی می‌کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی