[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۶
  • دوره جدید

اورژانس صدرا، اورژانسی شروع به کار‌می‌کند ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیراز، جلسه بررسی مشکلات شهر صدرا به ریاست «امیری» فرماندار شهرستان شیراز، با حضور مدیرعامل شرکت عمران صدرا، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا و سایر مدیران ذی‌ربط در محل فرمانداری برگزار گردید.
بنابراین گزارش امیری فرماندار شهرستان در این جلسه با تأکید بر ضرورت راه‌اندازی مجدد اورژانس و ثبت اسناد و ارائه خدمات مطلوب به مردم صدرا اظهار داشت: اورژانس صدرا از ابتدای هفته آینده در یکی از ساختمان‌های دانشگاه آزاد شروع به کار نماید و کار تعمیرات ساختمان اورژانس نیز طی هفته آتی انجام و ساختمان اصلی اورژانس حداکثر ظرف دو هفته آتی در اختیار قرار گیرد.
همچنین یک واحد دیگر از سوی دانشگاه آزاد در اختیار اداره ثبت اسناد قرار گرفته و با همکاری شرکت عمران صدرا تجهیز تا ظرف یک هفته آتی اداره ثبت اسناد ارائه خدمات را در صدرا سر گیرند و همچنین با همکاری شرکت عمران و فرمانداری طی یک سال آتی ساختمان اداره ثبت صدرا احداث و به صورت مستقل از شیراز فعالیت نماید. در این جلسه همچنین فرماندار به اختصاص بودجه از محل اعتبارات توازن برای احداث دو مدرسه خبر داد و اظهار داشت مجری احداث این مدارس شرکت عمران صدرا خواهد بود. نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین در مورد تصفیه‌خانه فاضلاب صدرا نیز اظهار داشت: اگرچه بازدیدهایی انجام و وعده‌هایی داده شده بود ولیکن نیازمند تأمین اعتبار بودیم که مبلغ ۵ میلیارد تومان که از محل اعتبارات توازن به موضوع اختصاص یافت و با مشارکت شرکت عمران صدرا و همچنین اعتبارات شرکت آبفا شیراز کار تصفیه‌خانه در حال انجام و تکمیل است و امید است به موقع به بهره‌برداری برسد. در ادامه این جلسه همچنین سایر مصوبات جلسات قبل نیز بررسی و تبیین گردید که فرماندار شیراز  از اقدامات عمرانی شهرداری و شورای شهر و شرکت عمران صدرا تقدیر و تشکر نمود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی