[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

سردار بوعلی: آمریکا قادر به رهگیری موشک‌های‌ایرانی نیست ، روزنامه شیراز نوین

 سرویس شهرستان‌ها- ارسنجان-داور یزدانی:
مردم ارسنجان یاد وخاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی را گرامی داشتند.  سرهنگ قادری فرمانده سپاه پاسداران ارسنجان دراین مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک به شهادت سپهبد قاسم سلیمانی توضیحاتی درباره شهرستان ارسنجان و قدمت آن داد و گفت: مردم شهرستان ارسنجان مردمی ولایت‌مدار و مجاهد‌ می‌باشند که دارای یک گردان مستقل هستند که تا پای  نثار جان در راه اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاده‌اند. 
در ادامه سردار بوعلی در سخنانی ضمن بیان جانفشانی‌های‌سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: ما به عنوان شیعیان این سرزمین افتخار داریم که دارای ریشه و تمدن عمیق در طول تاریخ هستیم و در کشوری زندگی‌می‌کنیم که همواره در آنجا مردمانی وجود داشته اند که منشأ خدمات و اخلاق و رشد و پیشرفت بوده‌اند و ما ملتی هستیم که آنچه از اسلام و تشیع فهمیده‌ایم در راه آن ثابت قدم‌ می‌باشیم ولی وقتی ما تاریخ سیصد ساله آمریکا را بررسی نماییم چیزهایی جز تباهی از خود برجای نگذاشته است و به نام دموکراسی آنها به هر جا پا گذاشته‌اند ملت‌ها‌ را به خاک و خون کشیده‌اند.
 سردار بوعلی سپس به تشریح جنایات آمریکا در جهان پرداخت و دفاع هشت ساله ملت مقاوم ایران در برابر جنایات آمریکا و هم‌دستانش را تشریح کرد و گفت: ما هشت سال دفاع مقدس را با افتخار پشت سر گذاشتیم و الان به جایی رسیده‌ایم که هیچ‌کس جرأت تعرض به ما را ندارد. وی سپس قدرت نظامی ایران اسلامی در جهان را تشریح کرد و گفت: امروز در دنیا به واسطه این شهید بزرگوار و دیگر شهدا سربلند هستیم و همواره در مقابل استکبار ایستاده‌ایم و هیچ خوفی از دشمنان نداریم.
سردار بوعلی افزود: یک روز آمریکا در خلیج فارس قدرت‌نمایی ‌می‌کرد و‌می‌گفت: ما ناوهایمان را آورده‌ایم اما امروز و پس از حمله به پایگاه عین‌الاسد کارش به جایی رسیده که به ناوهای خود دستور‌ می‌دهد هزار مایل از کشور جمهوری‌اسلامی فاصله بگیرد ما توانستیم ده‌ها ‌موشک به پایگاه آنها بفرستیم و آنها نتوانستند حتی یکی از آنها را ردیابی نمایند و این ارائه جمهوری اسلامی است که آن را به رخ دشمن‌می‌کشد. جانشین فرمانده سپاه فجر استان در پایان گفت: ما همه قدرتمان از قرآن و پروردگار و ائمه اطهار و هم پشتوانه ملت است و سپاه به ملت اطمینان‌می‌دهد که هرچه ملت خواسته است، خواسته شما را محقق خواهد کرد. در پایان این مراسم مردم به عزاداری و سینه‌زنی پرداختند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی