[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

مجازات مسئولان حادثه هواپیما حداقل خواست جامعه است، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم انتظار داشتند مسئولان حادثه هواپیمای اوکراینی استعفا دهند، مجازات عوامل وقوع چنین حادثه‌ای را حداقل خواسته مردم دانست.
علی اکبری در گفت و گو با ایسنا، ضمن تسلیت به خانواده جان‌باختگان حادثه هواپیمای اوکراینی، خواستار رسیدگی جدی و قانونی به کوتاهی و قصور مسئولان این حادثه شد و گفت: اینکه جامعه در چنین روزهایی شاهد حوادثی به دلیل کوتاهی و قصور برخی افراد باشد، جای تأسف دارد.
این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در این ایام شاهد ایجاد یک همبستگی به برکت خون شهید سپهبد سلیمانی بودیم اما با بروز این اتفاق دلخراش، متأسفانه این همبستگی خدشه‌دار شد.
اکبری ادامه داد: انتظار بود دست‌اندرکاران استعفا بدهند، چرا که این عادی‌ترین کاری بود که می‌شد با انجام آن جامعه را تسکین داد.
نماینده مردم شیراز در مجلس خاطرنشان کرد: در این حادثه ناگوار سرمایه‌های اجتماعی را از دست دادیم که جبران آن بسیار سخت و گاه غیرممکن خواهد بود؛ علاوه بر آن در جامعه بین‌الملل دچار یک بحران شدیم و تا به حالت عادی برگردد زمان زیادی لازم است.
او با بیان اینکه نظام با این ماجرا متحمل هزینه شد، گفت: مجازات مسئولان مربوطه حداقل کاری است که جامعه انتظار دارد.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: ‌ای‌کاش همان روز اول وقوع حادثه، موضوع با مردم درمیان گذاشته شده بود نه اینکه تحت فشارهای بین‌المللی اعتراف به خطای انسانی کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی