[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

ارژن ماند، آذرخش سقوط کرد، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین: تیم فوتسال ارژن شیراز باز هم سهمیه استان فارس در لیگ برتر فوتسال را حفظ کرد.
این تیم  دیروز در هفته پایانی رقابت‌ها میزبان حفاری خوزستان بود و در پایان با نتیجه ۲ بر یک حریف خود را شکست داد تا بدون توجه به نتایج سایر دیدارها بقای خود را تضمین کند.در این مسابقه نیمه اول با برتری ارژنی‌ها در خلق موقعیت‌های گلزنی همراه بود و این تیم موفق شد در دقیقه ۱۳ با ضربه زیبای علی عرب‌زاده به گل اول دست پیدا کند. در ادامه هم ارژن فرصت‌هایی را برای گلزنی از دست داده اما این تیم حفاری خوزستان بود که در فاصله یک دقیقه مانده به پایان نیمه‌اول گل تساوی را وارد دروازه مجتبی بذرافشان کرد. در دقیقه پایانی نیمه اول مصطفی فخری می‌توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند اما ضربه تماشایی به تیر افقی دروازه حفاری برخورد کرد و بدین ترتیب نیمه نخست با تساوی یک دو تیم به پایان رسید.
در نیمه دوم تیم ارژن تیم برتر میدان بود این تیم در دقیقه ۳۰ به گل دوم دست پیدا کرد. داوود خسروی که گل اول را پایه‌گذاری کرده بود، برای دومین بار پاسی را برای علی عرب‌زاده ارسال کرد و این بازیکن با یک ضربه غافلگیر‌کننده از زاویه بسته توپ را به گوشه دروازه چسباند تا ارژن ۲ بر یک پیش افتاده و خیالش بابت بقا تا حدود زیادی راحت شود.
در ادامه هم فشارهای تیم حفاری نتیجه‌ای برای آنها در بر نداشت و تیم ارژن موفق شد با کسب ۳ امتیاز این مسابقه ۲۶‌امتیازی شده، در رتبه یازدهم قرار گرفته و بقای خود را قطعی کند.
اما تیم آذرخش بندرعباس در کرج با تساوی چهار - چهار مقابل مقاومت البرز متوقف شد و با توجه به پیروزی اهورای بهبهان مقابل فرش‌آرا، به لیگ دسته یک سقوط کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی